Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.04.2010, godz. 17.00, Dworek Grafa, Dolina Ciemięgi.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.
Dzisiaj planuję sobie przejechać całość trasy niebieskim szlakiem turystycznym Doliną Ciemięgi według opracowania kruk.ovh.org:
http://kruk.ovh.org/Trasy/trasa1.htm

Pogodynka nie planuje dzisiaj żadnych opadów, więc pogoda jest dobra na taki wypad.

Miejsce startu:
http://forum.rowerowylublin.org/download.php?id=52

Dystans około 40km
Czas przejazdu około 2,5h
Wycieczka turystyczno-rekreacyjna z ciekawymi widokami i możliwością ujrzenia zwierzątek zamieszkujących okoliczne tereny (sarny, zające i inne)
Tempo turystyczne.
Zapraszam wszystkich w szczególności nowe osoby na forum.

Dodatkowo jeśli ktoś, kupował opaski odblaskowe to jest możliwość ich odebrania, tylko musicie się wpisać, bo muszę wiedzieć ile mam wziąć.
Tzw opaskowa ustawka :-)
Chyba się wybiorę, bo zapowiada się lajcik :-D
Będę i poprosiłbym o 8 opasek ;D

BADEVIL

Postaram się być na czas ale może się zdarzyć obsuwa tak 17:5-10 gdybyście poczekali będę dźwięcznyBig Grin
Poczekamy :-)
Nie powinienem wybiegać przed szereg (kierownika) ;-) , ale siedzę już przed kompem więc napisze. Dzięki Seb za ustawkę i wszystkim za towarzystwo. Pewnie sam bym się nie ruszył. Lajcik to nie był, ale taka dobra rekreacja. U mnie dtd 41,5km. Parę zdjątek już w galerii.

BADEVIL

Jednak dojechałem na czas a strach w oczach Confusedhock: był, że się nie wyrobię.

Ja również już po u mnie DTD wyszło 53,5 km
Prędkość max: 54,2 km
Czas jazdy: 02:49
Prędkość średnia: 19 km

Ustawka zacna malownicze tereny Ciemięgi to jest to czego mi dziś było potrzeba. :-P
Dzięki wielkie za kręcenie.
Ufff... miła odskocznia od wyżerania z lodówki pozostałości po świętach :mrgreen:
Super jazda, przepiękne trasy banan z twarzy znikał tylko po podjazdach :-P
Już nie mogę się doczekać kiedy pojadę tamtędy ponownie, muszę odkuć się za ten nieudany podjazd koło rzeczki ;-)
Dzięki za wspólną zabawę!
Administrator ma zawsze pierwszeństwo, wszędzie 8-)

Nom muszę przyznać, że ekipa dość mocna była więc lajcik był tylko wtedy kiedy nie chcieli kierownika przypadkiem na podjazdach zgubić :-)
Było nas pięcioro: Jurek_S, BADEVIL, msz, XTCuser i ja.
Trasa prawie przebiegła po mojej myśli, jednak zadanie zostało wykonane przejechaliśmy całą Dolinę Ciemięgi.
U mnie dtd około 40km
Średnia 19km/h
Czas jazdy 2h
Trasa bardzo podobna co na mapie ale na początku po polach przed Pliszczynem trochę inaczej pojechaliśmy, ale to tak specjalnie co by za nudno nie było :-)

Podsumowując nie widziałem żadnego zająca ani sarny :-)
No ale widoki na tej trasie są naprawdę bardzo piękne, więc warto się tam wybrać jak ktoś nie był.
Podziękowania dla ekipy :-)

Ja tez na tym podjeździe nie dałem rady...