Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć Wszystkim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nazywam się Agnieszka, mam lat....jeszcze nie tak z kolei bardzo dużo. Uwielbiam jazdę na rowerze. Mam nadzieję zerwać z jazdą w pojedynkę.
Na co dzień kręcę się po Lublinie i okolicach, a w w-endy preferuję dalsze wycieczki. Zeszłoroczny rekord jednodniowy to 82 km (ale niedługo po rzuceniu paleniaSmile.
Marzy mi się wycieczka rowerowa po Szwajcarii.
Pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczenia na szlakach.
W imieniu RL - witamy i zapraszamy na ustawki - w szczególności te babskie - prawdziwie rekreacyjne ;-)
Witaj. Coraz więcej Pań pojawia się na naszym forum :-D , ale jak na razie nie bardzo ma to przełożenie na wspólne wyjazdy :-(
Dzięki za miłe powitanieSmile Na pewno dołączę do DreamTeamu - szczególnie przemawiają do mnie postulaty o lajcikowej jeździe, z poszanowaniem makijażu i fryzurWink
I tu odpowiedź do Jurka: przeglądałam forum - wydaje mi się, że dziewczyny inaczej rozumieją słowo "rekreacyjnie"
Faceci - min.21km/h
Kobitki - max 18km/h
To takie moje obserwacje nowicjusza.
Pozdrawiam i jako powitana, przenoszę się na planowane wycieczki. Patrzę w niebo. Czy dzisiaj coś jest grane?
simba napisał(a):Dzięki za miłe powitanieSmile Na pewno dołączę do DreamTeamu

Zapraszamy :-) myślę, że koło wtorku, środy zrobimy jakiś spokojny babski tur de zemborzyce różne ok. 35 km (ostatnio przejechałam, to się nie pogubię ;-) )
Witaj :-) na pewno nie pożałujesz wspólnych wypadów

Powtórzę po Jurku, że nam Pań przybywa, ale pozytywne jest też to że są chętne na wspólną jazdę. Mam nadzieję, że nic nie wpłynie na zmianę tego nastawienia, nie tylko Twojego simba :-)

zatem mam nadzieję do zobaczenia na jakiejś ustawce