Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 01.06./PN.-godz.18.00/-LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej wszystkim :mrgreen:
miejsce i godzina - jak w temacie - warunek : nie będzie padało
jakiś standarcik na 1,5-2 h
kto chętny niech wbija
Pozdrawiam
Mariusz
EDIT : zmiana - na prośbę Karoli i myślę,że nie tylko jej połączymy przyjemne z pożytecznym - pokręcimy i rozdamy ulotki /ile się da/ - ustawka jak w temacie o godz.18.00
ja się piszę, nawet błotniki sobie zakupiłam na "w razie W"
Po wielu bojach, które jeszcze niestety trwają mamy prawie gotowe ulotki na Noc Kultury. Jest więc prośba do członków stowarzyszenia i nie tylko w ich rozdawaniu na ścieżce i w pobliżu zalewu. Ustawiamy się przy lkj o godzinie 18. Ci którzy mają firmowe koszulki niech je załóżą (nawet brudne) ważne żebyśmy się rzucali w oczy :mrgreen:
Więc z jazdy dzisiaj nici ale można się za to poudzielac społecznie :-)
Jak będzie padało to niestety automatycznie akcja zostaje odwołana.
Dzisiaj siedzę (jak usiedzę, ale muszę Undecided ) do 20 na uczelni. Ale jutro koniecznie już muszę z Wami pojeździć (jeśli będziecie).
Odpuszczamy :-( Nawet jeżeli przestanie padac tuż przed 18 to i tak chyba na ścieżce i nad zalewem nikogo oprócz wędkarzy nie spotkamy.
Karola napisał(a):Odpuszczamy :-( Nawet jeżeli przestanie padac tuż przed 18 to i tak chyba na ścieżce i nad zalewem nikogo oprócz wędkarzy nie spotkamy.
- ja o 18.00 będe i może ktoś akurat wbije - zostało mi kilka ulotek więc może coś jeszcze rozdam