Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.04 godz 8.10 PKP Lublin - PKP Pożóg - Kazimierz - Lublin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak nie popada dzisiaj za mocno i nie narobi błota to wybieramy się na cykliczną wycieczkę po wąwozach w okolicy Kazimierza.

Trasa: pociągiem (8.25) z Lublina do stacji Pożóg, następnie wąwozami do Kazimierza i powrót kombinacją pieszego i rowerowego szlaku do Lublina. Jeżeli nam się zachce (czyt. będą siły, ochota, pogoda) to z Kazimierza pojedziemy w kierunku Podgórza i Dobrego, a powrót asfaltami przez Karczmiska i Niezabitów.
Chętnie się dołączę.
Jaki dystans będzie do pokonania?
Ostatnio jak byłem to wyszło nam 91km, także coś koło tego. Przy czym tam trochę górek jest, więc nie ma porównania. Wink
Ja miałem jechać, ale jednak odpadnę z powodu wyjazdu do wawy - znowu mnie ominie :|
Czy ta ulewa, która właśnie skąpała Lublin nie zespuje nam planów?
Nie mam w pracy okien, więc tylko nasłuchiwałem i "na ucho" wydaje się, że popadało mocno.
trochę zmoczyło ale jest wiatr to wyschnie, jak na razie jedziemy oby w nocy nie padało

haladinho

...
Spróbuję przyjechać.
Pogoda zapowiada się dobrze, chociaż na razie trochę chłodno :-)
Jak coś to tel do mnie 601505866
Pogoda wygląda super. Temperatura na pewno trochę skoczy, chłodno bo rano Wink
Trasa: http://www.bikemap.net/route/451092 wliczając jazdę pociągiem do stacji Pożóg
Dyst. 103.77
time: 4:46:16
śr prędkość 21.6

Jak coś zjem i doprowadzę do porządku to napiszę więcej.
Stron: 1 2 3