Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: T-shirty RL - zapisy na zamówienie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie

Sprawa z koszulkami kolarskimi się trochę przedłuża, ale myślę, że do końca miesiąca będzie można już składać zamówienia. Jeśli chodzi o kubki to pomarańczowe są zbyt drogie (blisko 20zł), można ewentualnie spróbować zamówić czarne z pomarańczowym logo.

Póki co będę zamawiał pomarańczowy t-shirt z logo RL. Jeśli zbierze się nas trochę osób i zamówimy ok 50 sztuk to koszt takiej koszulki wyniesie 25 zł. Na koszulki chętnych jest już 5 osób (Magda, Monika, Jurek, Mindex i ja). Koszulka dostępna w trzech rodzajach:
1) męska
2) damska z normalnym dekoltem
3) damska w dekoltem w literę V

Gramatura: 200, czyli już bardzo dobra jakość a nie jakaś tandeta, do noszenia na co dzień spokojnie się nadaje i nie złacha się po jednym praniu.

Chętnych poproszę o priv z informacjami dot. rodzajów zamawianych koszulek (1,2,3) i ich rozmiarów i koloru. Proszę o szybkie składanie zamówień. Jak już zbierzemy komplet to podam dane do przelewu i info nt. odbioru Smile

[Obrazek: tshirt1.th.jpg] [Obrazek: tshirt2.th.jpg] [Obrazek: tshirt3y.th.jpg]

pOZBig Grinrower
Grzesiek

[EDIT:] W związku z tym, że nie uzbieraliśmy kompletu przedłużam czas zapisów Smile
Przedłużamy okres zamówień, gdyż nie mamy jeszcze kompletu.

Istnieje także możliwość zamówienia czarnej koszulki z pomarańczowym logo, więc proszę w pw uwzględnić kolor Smile Osoby, które zamówiły pomarańczowe koszulki, a chcą czarne proszę o info.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Poproszę w takim razie 1 szt. czarną z pomarańczowym logiem nr 1- męska

Szczegóły na PW.
Poproszę w takim razie 1 szt. pomarańczową z czarnym logiem nr 1- męska
Ja też się pisze na koszulkę 1 szt. pomarańczowa męska nr - 1 rozmiar xxl. Chwilowy brak większych wolnych środków na jakie kolwiek zakupy
Do środy do godziny 12 czekam jeszcze na zamówienia t-shirtów i składam zamówienie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
a możesz wrzucić jakiś projekt tej koszulki w wersji czarnej z pomarańczowym logiem??
Hmm, teraz to już niebardzo raczej, ale to będzie tak jak ta, tylko, że odwrócone kolory, powinna wyglądać ok Smile
Prawidłowe.
To jak z koszulkami na kiedy szykować pieniążki??
Stron: 1 2 3