Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.04.2010, godz. 18.15, Media Markt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Trochę nietypowe miejsce bu tutaj Żwirek będzie... polewał ;-) . Jednemu pięćdziesiątkę, drugiemu setkę :-D . A tak na poważnie umówiliśmy się na odbiór smarowidła do łańcucha. I żeby nie marnowac czasu zapraszam na taki mały ciemnik. (światła obowiązkowe) Pojedziemy przez Raszyńską, Kozubszczyznę, Motycz i powrót przez Radawczyk, Zemborzyce, LKJ.
Ja się na to pisze :-)
Jakie tempo Jurku planujesz? Zobaczę jaki będzie wynik popołudniowego jeżdżenia, jak się bardzo nie spanacham to się piszę
Ja nie zamawiałem oleju, ale ciekawi mnie jedno:

Ten odbiór smarowidła to rozumiem, że po ustawce tak ?
Bo chyba nie chcecie jechać takiej trasy z olejem w słoikach lub butelkach Confusedhock: .
Asfalty? Bo aktualnie mam wszystkie fanty w szosie :-P
Też jestem ciekaw czy na trasie będą same asfalty? Bo nie zdążę kółek zmienić, a obecne wykluczają nawet lekki teren Wink
No i pojechane, fajna trasa szybkie tempo, jak dla mnie ciut za szybkie, rekreacja to to nie była, ale zadowolony jestem. Dzięki za wspólne kręcenie. Kilka ustawkowych fotek zobaczycie Tutaj
A ja już do was jechałem, ale coś mi wypadło i musiałem zawrócić..
Dzięki za ustawkę. Fajna zabawa była :-) Zaliczyłem dziś pierwszą wywrotkę na spd :-P
Ale można sobie poskakać na tych pedałach :-P Lajt jak zwykle ;-)
Posmarowane i pojechane :-D . Rekreacja to to nie była. U mnie dtd 58,2km. Na odcinku pomiarowym od ustawki do ustawki
śr. 24km/h
max 47km/h
dst 43km.
Dzięki wszystkim za dobre kręcenie. A chciałem jutro na babską ustawkę. Nie wiem jak będzie ze wstawaniem.
A to nasza trasa
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Stron: 1 2