Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.04.2010 g.22:00 Lukoil
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Chętnie powtórzę trasę z wczoraj, czyli plan jest taki:
Stacja Lukoil, czekam max do 22:10, a następnie wjeżdżamy do lasu zaraz za stacją, tam gdzie jest pętla autobusowa, potem lasem w kierunku zalewu, dalej kółeczko lasem przy zalewie, następnie za mostem na krężnicką, potem skręcamy w letniskową, jedziemy jakis czas asfaltem i wbijamy się do Starego Gaju na czarny szlak, dojeżdżamy nim do torów, jedziemy wzdłuż torów i przekraczamy je w tym samym miejscu, co na początku, jesteśmy z powrotem pod Lukoil.
Oczywiście nie jest to sztywny plan, wszelkie inne propozycje mile widziane.
Światełka obowiązkowe. Liczę na wsparcie.
Jeśli nikt się nie pojawi, pojadę pewnie w inną, bardziej szosową trasę.

Zapraszam.

BADEVIL

Wstępnie się piszę dam znać na 100% koło 21.
Trochę już dziś pokręciłem pyzatym w sobotę i noc niedzielną było 60 kilosów z buta, po lasach w Spale więc różnie może być ...

Pozdrawiam
Artur vel BADEVIL

//Edit: Trochę czuję łydki ale Będę
tez dam później znać czy się z wami przejadę. wczoraj mailem niedosyt po dziennej jeździe wiec wieczorkiem fajnie się jezdnio z wami Smile ale dzisiaj już takiego niedosytu nie czuje po rekreacji Smile do kamiennej góry. wiec dam znać później możne się zregeneruje.
/Paweł
a dlaczego tak późno ?
Nie dam rady zebrać się wcześniej, pracuję dziś do 21...
I po..
Bardzo dobry nocny patrol. Trasa już sprawdzona, plan wykonany w 110%, żwawe tempo.
A drogę oświetlali mi: Sylwia i Artur.
Dzięki i do następnego!
... i bardzo rześkie powietrze Smile 5 stopni było na Lukoilu jak wróciliśmy.
Dzięki za fajną jazdę.

BADEVIL

Ja również dziękuję za wspólne kręcenie … pomimo rajdu pieszego poszło całkiem gładko powiedział bym nawet, że podziałało jak masaż leczniczy. :mrgreen: :-P

Do następnego 8-)