Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [Nie]Zupełny lajcik 26.04 LKJ 17.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

felek

Zapraszam na rekreacyjną wycieczkę do Niedrzwicy, będzie kawałek w terenie.
Przybliżona trasa: http://www.bikemap.net/route/341878 oczywiście można trochę zmodyfikować. Jak będą chętni to proszę o wpis.

Jadę pod LKJ, poczekam 15 min
Tempo dostosowane do uczestników.

...............................................................................................................................
Aaaaa ja wiedziałem, że tak będzie, takie to lajty z RL :lol:
Pod LKJ stawił się elesem i prezes LTC p. Kędzierski [mój nauczyciel w-fu w gimnazjum :-> ] który tamtędy przypadkiem przejeżdżał i postanowił się dołączyć. Od samego początku było ostro, od LKJ do tamy tempo narzucił nam forumowicz De3stroy3r. Do Nowin postanowiliśmy pojechać przez Dąbrowę. Stamtąd szutrówką i kamienną dróżką do Niedrzwicy i powrót wzdłuż torów.

DTD wyszło mi 52,9 km w tym ok. 25 km w terenie (śr. 26,7 km/h )

Dla formalności ustawkę można przenieść do działu "treningi MTB" na usprawiedliwienie powiem, że ja chciałem lajcik :[ i to nie ja narzucałem tempo (w terenie ;-) )

Dzięki za jazdę
Mi się bardzo podobało i jeszcze raz dzięki za wspólne kręcenie i do następnego razu :-D
No tak mi się wydawało, że ładnie lecieliście po ścieżce jak się mijaliśmy.. Btw kilka chwil wcześniej widziałem też kogoś w teamowej koszulce nad zalewem, ale daleko był i nawet nie wiem kto to :-P
Zwirek napisał(a):Btw kilka chwil wcześniej widziałem też kogoś w teamowej koszulce nad zalewem, ale daleko był i nawet nie wiem kto to :-P
To mogłem być ja :mrgreen: