Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: specialized rockhopper- total składak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dział co prawda dotyczy naszych rowerów a ten nie jest mój . Należy do mojego brejdaka ale ja go poskładałem, więc pozwalam sobie wrzucic go tutaj i się nim chwalic. A co..
Rower powstał zupełnym przypadkiem. Od wielu lat zalegało mi trochę rupieci jakie większosc z Nas "kolekcjonuje" zmieniając to czy tamto w swoich rowerach. Reszta to zbieranina przeróżnych części pozyskanych od osób w większości z tego forum.
Łoto łon- file://localhost/C:/Users/Marcin/Documents/Zdjęcie0724.jpg

Stareńki szkielet chromowo- molibdenowy (około 20-letni jak sądzę) niski, długi i zaskakująco przyjemny w jeździe, stalowy widelec od mojego pierwszego treka, nie trzeba odpowietrzac, nie trzeba wymieniac oleju, świetnie pracuje :mrgreen: .
Korby (truvativ fived) z mojego GT, którego już dawno nie ma, koła i kiera to wkład mojej siory, która przyjęła do swojego roweru lepsze rigidy i rurkę.
Przedni hamulec oraz tylną przerzutkę (alivio) dostarczyła firma Dungor, tylny hamulec został dostarczony przez firmę Żwirek. Za pedały odpowiedzialna jest firma Kola a za przednią przerzutkę Marcin Tuora. Dostawcą organów takich jak siodło i wspornik kierownicy jest firma Gello1 (dobra firma). Klamkomanety to mój pierwszy trek a oponki to hutchinson rock i jakiś michelin. Wszystkim wymienionym osobom dziękuję za pomoc w zdobyciu organów po na prawdę nie wygórowanych cenach (a niekiedy i za friko).
Edit; zapomniałem dodac, że sprzęcik został poskładany pod czujnym okiem i przy dużej pomocy Marcina- Cyrulika Rowerowego :-D .
marcin0604 napisał(a):Łoto łon- file://localhost/C:/Users/Marcin/Documents/Zdjęcie0724.jpg

link do "localhost'a" raczej nie będzie śmigał Smile
teraz jest OK Smile
sprzęcik prezentuje się ładnie. lubię te "odskulowe" (bo tak chyba można już mówić o bajkach z lat 90 czy z okolic 2000 r.) rowery. zawsze jak widzę taki sprzęt, to przypomina mi się, jak oglądałem w 93 roku swój pierwszy katalog rowerowy i jarałem się "góralami". tak właśnie wyglądały.

a fakt, że rower złożyłeś w większości z części kupionych za niewielkie kwoty, pokazuje, że można mieć całkiem niezły sprzęt naprawdę niewielkim nakładem finansowym.

super bajk!
Hehe, dzięki wielkie. Powiem Tobie, że zadziwiająco łatwo jest na nim zrobic stójkę.. :-D