Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 7 czerwca Garbów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Rozdając ulotki w ostatnich dniach spotkaliśmy sympatycznych gości z klubu Welocyped, którzy zapraszają na rajd do Garbowa. Wyjazd 9.30 z Placu Litewskiego. Moglibyśmy się z nimi wybrać, ale powrót planowałbym nasz - przez Bogucin, Moszenki, Kozubszczyznę. Wydaje mi się ciekawszy. No i chciałbym jeszcze zagłosować, a i do kościółka trzeba by bo to niedziela.
hey! być może ja sie pojawie :-) kto sie deklaruje na uczestnictwo w wypadzie??
Ja się wybiorę jeżeli będzie pogoda, bo wredny ICM pokazuje wiadomo co ... :evil:
jestem za opcją powrotu proponowaną przez Jurka i też nie chcę wracać zbyt późno,
kościółek to nie, ale głosowanko jak najbardziej ;-)
ktoś jeszcze się wybiera ?
Wawerka napisał(a):ktoś jeszcze się wybiera ?
Ja bym się chętnie wybrał, ale też wolałbym wracać suchy :-) .
No to wstępnie jesteśmy umówieni. O ile pogoda nas nie zaskoczy. Dla przypomnienia 9.30 Plac Litewski.
jak będzie pogoda to ja też, dziś nie dotarłam na ustawkę bo złapałam kapciocha ... i paradoksalnie cieszę się z tego...
JAK pogoda będzie znośna to jade i ja bo jeszcze troche i zapomnę jak rowerem się jeździ
Ja niestety odpadam. Jeszcze suszę ubrania i buty Cry
Jurek S napisał(a):Ja niestety odpadam. Jeszcze suszę ubrania i buty Cry

o to to, ja dokładnie tak samo, mokre wszystko ...
A ja byłem.
Podjechałem z całym peletonem pod garbów, a później już samotnie przez garbów, gm. jastków, dąbrowicę i do lublina.
Ludzi było ponad 60 osób. Tempo totalnie lajtowe. Takie wycieczki to dla tych co mają całą niedzielę wolną.
Do zobaczenia na szlaku.
Stron: 1 2