Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam wszystkich użytkowników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich użytkowników forum. Na imię mam Andrzej, lat ... powiedzmy że już dobrze po trzydziestce. Forum przeglądam od dłuższego czasu i jak się okazało zapomniałem, że jakiś czas temu już się rejestrowałem. Moje rejony zamieszkania i na razie samotnych a czasem z rodziną wycieczek to Felin i kierunek Świdnik. Część z was już poznałem bo jestem po pierwszej udanej wycieczce z RL (24.04 wycieczka nad Wieprz) i czas się przywitać co czynię z przyjemnością.
cześć Andrzej.
Felin to dobre miejsce na wypady właśnie w stronę Świdnika, ale i w inne okolice można stamtąd całkiem szybko dotrzeć.

do zobaczenia na trasie! Wink
Witaj Andrzej. Wbrew zapowiedziom bardzo dobrze dawałeś sobie radę na trasie co zapowiada wiele wspólnych wypadów.
Witaj Andrzeju. Jesli jezdzisz na wycieczki w tamte rejony to pewnie znamy sie z widzenia.
Jurek S napisał(a):Witaj Andrzej. Wbrew zapowiedziom bardzo dobrze dawałeś sobie radę na trasie co zapowiada wiele wspólnych wypadów.

Z tym dawaniem rady to bym polemizował bo teraz mam tydzień odpoczynku z powodu kolana ale już problem mija i regulacja siodła wykonana więc wypatruję następnej okazji do wyjazdu.

Pinky napisał(a):Witaj Andrzeju. Jesli jezdzisz na wycieczki w tamte rejony to pewnie znamy sie z widzenia.

Jeśli zobaczysz samotnego gościa walczącego z wiatrem (bo mi zawsze wieje przeciwnie do kierunku jazdy) w tych rejonach to pewnie ja Smile.