Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: witajcie, cześć i czołem :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam na imię Dominika. Do tej pory jeździłam głównie na Zalew i dookoła - najlepiej lasem po błocie, ale chyba dojrzałam do wycieczek bardziej dalekosiężnych Smile Kondycję posiadam dzięki spinningowi (i nie mówię tu o wędkarstwie Smile ), więc myślę, że dobry kawał przejadę i jeszcze wrócę o własnych siłach. Dziś byłam pierwszy raz na Masie i bardzo się cieszę, że w Lublinie też coś takiego działa. Szczerze powiedziawszy, głupio mi strrrrrrasznie, że dopiero teraz się o tym dowiedziałam, ale w sumie co się odwlecze itd. Smile Rower mam... średnio udany. Tzn. jest porządny itp. tylko trochę nie przemyślałam sprawy biegów, więc mam tylko jeden zestaw, a w nim tylko trzy możliwości... No ale kto nie ma w głowie, ten musi mieć w mięśniach. A dres też lubię nosić, więc wszystko się piknie układa Smile No to by było na tyle chyba... Jeszcze raz gromkie 'Cześć' Smile
Cześć
Jeśli twierdzisz, że kondycje masz, dojrzałaś do wycieczek daaaaaalekosiężnych, to jutro będziesz miała okazje się wybrać z Jurkiem do Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego :-D

01.05.2010, LKJ, godz. 10.30

Zapraszamy
Dominika - Witamy na forum ;-)
Witaj thoria. Mamy tu więcej takich osób, które zaczynały od jazdy nad zalew i dzisiaj śmigają ładne kawałki. A to, że lubisz tereny to bardzo dobrze bo tego ci u nas nie brak :mrgreen: