Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Inżynieria Rowerowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Korzystając z deszczowej pogody oddałem właśnie swojego Gianta do przeglądu, miał iść do Centrali Rowerowej ale terminy niestety straszne. Rypanie już nie pozwalało na bezstresową jazdę. Wrażeniami oczywiście się podzielę ;-)
Tomek nie podzielił się wrażeniami, ale ja się podzielę.

Ostatnio kilka razy bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Inżynieria Rowerowa i stają się moim ulubionym sklepem, dlatego myślę, że warto o nich napisać.

1. Swego czasu objeździłam cały Lublin w poszukiwaniu klocków do moich hamulców, wszędzie słyszałam, że albo na zamówienie, albo zamienniki, których nikt nie był w stanie dopasować, jeśli nie będę miała starych klocków - w Inżynierii wykopali je z podziemi z pewnością, że będą pasowały (takie miałam wrażenie).

2. Opony - ciekawa jest sprawa, bo raczej nie mają wywieszonych cen, a na pytanie ile coś kosztuje, rzucają cenami często niższymi niż w sklepach internetowych i na allegro.
Opony kupione za 120zł para, zamiast normalnie 150-160zł.

3. Największe zaskoczenie ostatnio - kupiłam w śmiesznej cenie pedały i można uznać, że w gratisie dostałam jeszcze jedną rzecz, tylko dlatego, że nie mieli jak wydać Smile

Ogólnie bardzo pozytywnie - polecam.
Podpinam się pod posta Sylwi. Mi także odpowiada ten sklep. Na kasku urwane ponad dwie stówy, na łańcuchu ponad dyszka. Podoba mi się to podejście do klienta :mrgreen:
no to i ja się podepnę :lol:
- po pierwsze wiąże mnie z nimi Zaskar,
- po drugie na pułkach można sobie wygrzebać (jeśli Andrzej już kogoś zna) niezłe rarytasy prawie na wagę (hmm no chyba że to karbonowe cudo),
- a kiedy nie ma to hmmm jak powiedziała Sylwia wynajdują co potrzeba :lol:
Co do Artura i serwisu również żadnych zastrzeżeń nigdy nie miałem, o właśnie RockShox musi jechać na wymianę płynów więc komu w drogę temu SPD na nogę :lol:

PS. no i jeszcze szosy jakie tam się składają 8-)
da się tam z rowerem wjechać do środka?
Peke napisał(a):da się tam z rowerem wjechać do środka?
Raczej niebardzo, ale jak postawisz przed wejściem to nic się nie powinno stać.

Ja zawsze jakoś miałem słabą opinię o tym sklepie, ale tej wiosny zaczęła się ona zmieniać i raczej daję im + niż minus Smile Na pewno ma znaczenie też jak ktoś przychodzi ktoś "opatrzony" z jako takim pojęciem (akurat nie do końca jest to plusem, ale o takie akcje jak opisała Sylwia, Marcin czy Arkus dużo łatwiej wtedy Smile).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
w inżynierii jakichś wielkich zakupów nie robiłam, ot tylko sztycę tam zamawiałam i potwierdzam to co pisze Grzesiek, jak pan uzna ze można kogoś oszwabić to wciśnie mu coś droższego, ale jak zobaczy ze dany klient wie po co przychodzi to można tę konkretną część kupić taniej i ogólnie gadka jest inna .... mało po sklepach chodzę ale myślę ze jeszcze kiedyś do nich zajrzę


a szoski składają niezłe Big Grin
Peke napisał(a):da się tam z rowerem wjechać do środka?

A ja czasem wchodzę z rowerem i nikt bardzo nie protestuje... Pewnie jak nie ma miejsca czy stawiasz rower w przejściu to będzie ciężko, ale jak jest miejsce i nie opierasz o rzeczy na sprzedaż to nie ma większego problemu. Przynajmniej ja nie miałem.
mam pytanie, robił ktoś u nich regulację przedniej przerzutki i ew. jaki mniej więcej koszt ?
Byłem już w 1 serwisie ale tak jak oni to i sam ustawiłem :roll:
Inżynieria widzę ma dobre opinie a pora znaleźć ulubiony sklep i serwis Wink
Podejrzewam, że robią dobrze, w końcu to profesjonalny serwis i goście się znają na rzeczy. Ale z takimi naprawami to polecam Pawła z Centrali Rowerowej, myślę, że powinno być taniej Smile
Stron: 1 2 3