Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sztyca 26,2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej jak w temacie potrzeba mi sztycy o średnicy 26,2. Dobrze, żeby miała conajmniej 25cm długości. Stan nie musi być rewelacyjny, byle cena przystępna.
Jak ktoś ma to zapraszam do kontaktu :-)
moze chodzi ci o 27,2 bo mam taką nigdy nie słyszałem o 26,2 :mrgreen:
Bo to sztyca do mojej szosówy więc "lekko" zabytkowa. Rozmiar na pewno mniejszy niż 27,2 bo najpierw próbowałem włożyć swoją od mtb(właśnie 27,2), a potem udało mi się odnaleźć na tej wcześniejszej nieźle starte oznaczenia i dojrzałem 26,2 :-)
aha to ja mam tylko 27,2 :evil:
Witam ja mam taką sztyce na zbyciu cena do negocjacji tylko że jest bez mocowania
Cena 5 zł
Hm.. to jak się znajdzie ktoś z mocowaniem to się nad nią zastanowię. Poza tym jaka jest ta cena do negocjacji? Chyba muszę wiedzieć co mam negocjować ;-)
Chociaż wolałbym taką z mocowaniem jak w dzisiejszych sztycach(moja takie ma), więc jeśli ktoś ma takie cudo to oferta dalej aktualna. Ew mogę się wymienić na moją ~17cm jeśli ktoś ma dłuższą a nie potrzebuje.
Obawiam się, że ta sztyca starego typu może nie współgrac z siodłem nowego typu. Inne jarzemko.
będzie działała, rozstaw tych prowadnic jest taki sam, popatrzę czy nie mam takiego jarzemka, bo gdzieś się pałętało, ale nie obiecuję