Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam wszystkich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Na imię mam Damian. Ogólnie to jestem z Zamościa ale obecnie przeniosłem się do Lublina i jakoś tak muszę przyznać smutno się jeździ samemu, wiec kroki trzeba podjąć coby ten stan rzeczy zmienićSmile
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia na trasie.
Witaj wedrowcze. Do zobaczenia na szlaku.
Witaj, pracowałem kiedyś 5 lat w Zamościu. Na starówce były wtedy wspaniałe jagodowe lody, których rzadko sobie odmawiałem :-D .
Zapraszam na ustawki
Witaj kolego. Dotarłem kiedyś do Twojego miasta, kiedy to na środku rynku stała drewniana piramida. Bar Asia- świetne pierogi. Pozdrawiam i zachęcam do wspólnych jazd.
Dziękuję za ciepłe powitanie Smile Starówka Zamojska piękne miejsce ale niestety piramidy już nie ma. To był bardzo ciekawy okres kulturowo tam po całym Zamościu przeróżne budowle stały, tylko większość była pochowana po zakamarkach, także trzeba było wiedzieć co i jak żeby je odnaleźć ewentualnie szperać po mieścieSmile, co do lodów to ja osobiście polecam świderki Smile mniam Smile
Witam również :-) Taką zrobiliście chętkę z tymi lodami ze w najbliższym czasie trzeba zrobić ustawkę do Zamościa :-)
Żeby pogoda była lepsza to połączyłby to z pokazami lotniczymi pod Zamościem 8 maja.
No właśnie ta nieszczęsna pogoda coś nie chce współpracować, ale miejmy nadzieję że się wypogodzi bo jeszcze człowiek deprechę jakaś złapie od tej szarości.