Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.05 19:30 na sciezce kolo szkoly muzycznej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
kto pierwszy ten lepszy! za 30min na sciezce kolo szkoly przy ul muzycznej, kolo kladki do parku ludowego, jakies 2h tempo lajtowe itd itp

BADEVIL

Hmm a gdzie jest Muzyczna i szkoła nie wspomnę już o kładce?

Zawsze wydawało mi się, że najbliższe miejsce pasujące do Twojego opisu jest koło LKJ mapka do obejrzenia tutaj, można nawet Kliknąć jak ktoś nie wierzy.

Pozdrawiam
Artur vel BADEVIL
no przecież opisał idealnie. muzyczna jest tutaj. i przedłużeniem ulicy jest taka "droga" z betonowych płyt, wzdłuż której są ścieżki wydeptane w trawie. dojeżdżasz tą drogą do ścieżki rowerowej, skręcasz w lewo, przejeżdżasz parę metrów i masz kładkę (mini mostek) nad Bystrzycą, która prowadzi do Parku Ludowego. Stojąc przodem do kładki szkołę masz za sobą, po odwróceniu się przez lewe ramię.

kdk opisał miejsce ustawki bardzo dokładnie i wydawało się, że dokładniej się nie da, ale - jak widać powyżej - udało się Smile

BADEVIL

Uhh no i nie udało się - Midex nie o to mi chodziło :mrgreen: widzę, że też nie zatrybiłeś.
Mając do przejechania pół Lublina i parę minut po zauważeniu tego posta miał byś czas szukać muzycznej czy innej ulicy? Skoro zostały ustalone miejsca ustawek wypadało by się tego trzymać?
BADEVIL napisał(a):Uhh no i nie udało się - Midex nie o to mi chodziło :mrgreen: widzę, że też nie zatrybiłeś.
no i dalej nie czaję Smile
BADEVIL napisał(a):Mając do przejechania pół Lublina i parę minut po zauważeniu tego posta miał byś czas szukać muzycznej czy innej ulicy?
Ale ja wiem, gdzie jest Muzyczna Smile A gdybym nie wiedział, gdzie jakieś miejsce jest, albo bym poszukał na jakiejś mapie, albo nie jechał, gdybym uznał, że wpisanie w google maps "lublin, ul. jakaśtam" zajmie mi zbyt wiele czasu Smile
BADEVIL napisał(a):Skoro zostały ustalone miejsca ustawek wypadało by się tego trzymać?
miejsca ustawek nie są ustalone. są zaproponowane. w poście, do którego dałeś linka, Jurek napisał, że są to "najpopularniejsze" miejsca. Są takimi, bo często stamtąd ludzie ruszają na rower jakąś większą grupą. Ale powiem Ci, że na przykład pod LKJ, gdzie pasuje dojeżdżać choćby mieszkańcom LSM czy Czubów, ja mam dość daleko, bo muszę śmigać z Paganiniego. A na Muzyczną miałbym już tę minutę jazdy bliżej Smile

a pomimo tego, że na forum są proponowane miejsca ustawek, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś zrobił ustawkę pod swoim blokiem, czy pod pobliską Biedronką. oby miejsce ustawki było opisane dobrze.

a co do tej konkretnej ustawki, to może kdk chciał pojeździć, nie sam, mógł wyjść na rower o 19.25, mieszka gdzieś blisko Muzycznej, a musiał jeszcze po napisaniu posta, a przed wyjściem, umyć naczynia, przebrać się, wyrzucić śmiecie, nastawić pranie i wyprowadzić psa Smile i dlatego zapodał ustawkę tam, gdzie mu najbardziej pasowało.


EDIT:

Ale dodam jeszcze, że w sumie racją jest, że pewne miejsca, szczególnie te najbardziej popularne, łatwiej zlokalizować. Zapewne łatwiej wszystkim. Co oczywiście nie znaczy, że należy zawsze robić ustawki tylko z tych miejsc. Smile
no czyli mindex by trafil na ustawke Big Grin
to bylo na predce zmontowane bo ustawilem sie juz z kolega, nie mialem czasu na wrzucanie map itp, a czekalismy do 19:40
pomijajac ul muzyczna, to park ludowy+kladka kolo sciezki wydawaly mi sie jednoznaczne
Mnie się udało dotrzeć na czas i nie było problemów ze znalezieniem ulicy. BADEVIL polecam zakupić jakiś plan Lublina bądź skorzystać chociażby np. z www.zumi.pl

BADEVIL

pawel86 napisał(a):Mnie się udało dotrzeć na czas i nie było problemów ze znalezieniem ulicy.

Ktoś mówił, że nie wiem gdzie jest ta ulica? w sumie skoro Mindex tak zachęca do ustawek w różnych miejscach lublina mi to pasuje.
Chciaż wydawało mi się do tej pory, że zaproponowane miejsca ustawek miały na celu uniknięcie chaosu.

Kupię sobie jednak globus lublina wrzucę go do plecaka i na rower.

Do zobaczenia na ustawce na rogu Ruskiej i Świętoduskiej koło kamienia drewnianego.

Edit:// Literówka
BADEVIL napisał(a):Do zobaczenia na ustawce na rogu Ruskiej i Śiętoduskiej koło kamienia drewnianego.

no to do zobaczenia ...
BADEVIL napisał(a):Ktoś mówił, że nie wiem gdzie jest ta ulica?

BADEVIL napisał(a):Hmm a gdzie jest Muzyczna i szkoła nie wspomnę już o kładce?

Zaprzeczasz sam sobie. Jeżeli chce się znaleźć problem to zawsze można szukać dziury w całym i nabijać bezsensownie posty zamiast znaleźć ulicę, wsiąść na rower i pojeździć...

BADEVIL napisał(a):Kupię sobie jednak globus lublina wrzucę go do plecaka i na rower.
Zbyteczna ironia.

BADEVIL napisał(a):Do zobaczenia na ustawce na rogu Ruskiej i Śiętoduskiej koło kamienia drewnianego.
Śiętoduskiej??? Takiej ulicy to chyba na całym świecie nie maa na pewno nie mam jej w Lublinie. Życzę udanej ustawki.
Stron: 1 2