Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sprzęt rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam pytanie w jakim sklepie rowerowym mogę tanio kupić sprzęt rowerowy (odzież,obuwie,rękawiczki,kask)
Z góry dziękuje !
Jeśli nie masz dużych wymagań to na początek Lidl w zupełności wystarczy. Wg mnie stosunek ceny do jakości zupełnie przyzwoity, tyle, że trzeba poczekać na "akcję".
A coś poważniejszego ?
Ja sądzę, że najlepiej będzie jak sam się przejedziesz po sklepach, bo tak naprawdę nikt nie wie konkretnie czego potrzebujesz. Znajdziesz - kupisz, proste.
A jak szukasz "poważniejszych" rzeczy za niezbyt drogie kwoty to proponuję Peowiaków- Jarek Witeska ma niekiedy fajne rzeczy (ciuchowe i komponenty) za niższe niż gdzie indziej ceny. Plus fachowo i jak dla mnie bardzo miło.
ja mam do sprzedania gacie długie z lidla i koszulkę z długim rękawem, również z tego sklepu. nówki. rozmiar na osobę wyższą ode mnie, czyli ok. 185 - 19X cm.
jak byś chciał (mówię do autora wątku) - zapraszam na prv.
w Puławach w Meridzie (Kossakowskiego 17) mają dużo ciuchów.
Nie ma jednego sklepu rowerowego gdzie jest taniej niż gdzie indziej. Trzeba chodzić i szukać okazji. Jeden kupi coś taniego w Lidlu inny w Decathlonie a jeszcze inny w sklepie rowerowym. Do tego jest zawsze allegro. Wszystko zależy od potrzeb kupujących, od obecnej koniunktury, dostępności części i podejścia sprzedawców do tematu.