Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sklep i serwis rowerowy na Głębokiej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Do 18 ale jak zadzwoniłem zapytać czy poczekają na mnie chwilę po 18 to nie było problemu.
Tak gwoli ścisłości to oni są Bike Boys a nie Bike Brothers Smile
diablo napisał(a):Jak ktoś by miał zamiar płacić kartą u nich to jeszcze chłopaki nie mają terminala wiec przyjeżdżać z gotówką...
dobre info, spasiba.
Byłem dzisiaj ich odwiedzić, porozmawiałem popytałem o wszystko i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie :-)
Pewnie niedługo zrobię u nich jakieś większe zakupy.
Dziś byłam u Bike Boysów w celu zamontowania kilku akcesoriów zbytecznych dla mtb :mrgreen: Rzeczywiście ceny mają przystępne, są bardzo klient-friendly i wiedzą, jak się obchodzić ze śrubokrętem ;-) Mam nadzieję, że im się interes rozkręci, bo fajnie tam i tak... normalnie - nie robią łaski, że się człowiekiem zajmą. A niestety mało tam człowieka przychodzi póki co Undecided Więc odwiedzać, odwiedzać :-D
Chłopaki mają też swoje konto na allegro...
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... d=17303311
Może ktoś już się przekonał jak u nich funkcjonuje serwis ponieważ chciałbym podjechać na regulację i przegląd? Dostałem ostatnio od nich ulotkę że przegląd kosztuje tylko 50zł.
staradama, serwis u nich, TIP TOP. Pięknie zrobili mi tylne koło po upadku. Zapłaciłem 10 zł...
Składałem u nich dragstara i wszystko OK,
Po paru dniach poszedłem z "reklamacją" bez problemu ustawili części według mojego widzi mi się.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10