Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sklep i serwis rowerowy na Głębokiej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
regulacja przerzutek i hamulców na nowych klockach to 20zł (to v-ki ??)
suport + klocki YTP około 40 zl
demontaż korby, wymiana suportu i montaż korby 40zł

W sumie całkiem sensownie, no ale skoro przegląd za 80 obejmuje jeszcze smarowanie piast, centrowanie etc.

No nic, myślę że nie ma co dyskutować bo tak jak została tu zwrócona uwaga na końcowy rachunek wpływa zbyt wiele czynników

Pozdrawiam.
byłem dziś u nich i z ciekawości zapytałem o ceny tych usług i części i wyszło tak:
klocki YPK 12zł
Suporcik (pewnie Futura) 25zł
Ceny z cennika ze sklepu
wymiana suportu 25
wymiana klocków z regulacja 12
regulacja przerzutek 12 (24 za dwie)
regulacja hamulca 10

Całość zamyka się na 108 zł czyli dostałeś jeszcze 8zł rabacik co przy takiej kwocie jest sporo.

P.S już nie pisze o problemach z serwisem rowerów typu NoName! Smile
Dzisiaj byłem na Glinianej w celu odebrania klucza Shimano TL-PD40 do pedałów zatrzaskowych. Do sklepu sprowadzono go w 3 dni, więc dość szybko. Kosztował 5 zł, więc cena w porządku.

Ogólnie ceny mają jak na niewielki sklep stacjonarny przyzwoite.

Przy okazji mogłem zważyć sobie rower w miarę porządnej wadze rowerowej, przykręcić na szybko poluzowaną śrubę przy siodełku i uciąć przyjemną pogawędkę.

Z jakości obsługi jestem bardzo zadowolony i z pewnością jeszcze tam wrócę. Jak dotąd nie miałem okazji sprawdzić tamtejszego serwisu w poważniejszych sprawach, ale jestem zdania, że i na tym polu pokażą pełen profesjonalizm.

Ogólnie jestem zadowolony i polecam Bike Boysów.
No niestety będę musiał się poskarżyć na Panów z tego serwisu.
Jakieś dwa tygodnie temu wymieniałem u nich napęd - korba przerzutki przód + tył + wymiana łańcucha i przykręcenie SPD
Wszystkie ładnie pięknie, rower odebrałem po godzinie, cenowo też przyjemnie, nie nadwyrężyło to mojego studenckiego portfela. Zadowolony wróciłem na stancję.
Po dwóch tygodniach oczekiwania na lepszą pogodę postanowiłem pojeździć. Ku mojemu zdziwieniu lewy pedał zaczął latać w gnieździe. Okazało się, że serwisujący krzywo wkręcił lewy pedał, co doprowadziło do zerwania gwintu - obecnie rower stoi w innym serwisie i czeka na wstawienie tulejki.
Szkoda, no ale co zrobisz, zdarza się. Jednym słowem pedałów u nich nie przykręcajcie :-)
Trzeba było podejchać z reklamacją. U mnie coś skrzypiało po tym przeglądzie/regulacji/smarowaniu w pedale. Podjechałem, zajeli się tym od reki, rower odebrałem tego samego dnia, grosza nie wzieli, a przyznał którys z nich, że troche nad tym posiedzieli Smile

Z mojej strony jako laika serwisowego moge stwierdzić, że jako konsument moge byc zadowolony.
Otóż kupiłem wczoraj sobie u nich rękawiczki najpierw wszedłem standardowo na aledrogo i obadałem co jest. Akurat natrafiłem na ich aukcje i mieli wiosenne rękawiczki. To podjechałem na miejsce i popatrzyłem co tam jeszcze jest. Były Rogelli i PRO ,no i kupiłem te drugie. Cena na alegro była 45 zł i jak płaciłem coś mi się nie zgadzało wydawało mi się ,że były tańsze ,ale dobra pewnie coś pomieszałem i pojechałem na trening. Po powrocie do domu jeszcze raz wszedłem na ich aukcje i ewidentnie było 45. Czasami rzeczy wystawione na alegro i w sklepie rożnią się ceną.
Patryk, widocznie trzeba zamawiać na allegro i z odbiorem osobistym wtedy cena gwarantowana.
ja tam zawsze mówię, że po cenie z Allegro(tak profilaktycznie) i jest GIT :mrgreen:
Ale nawet mi nie przyszło do głowy ,że mają 10 zł różnicy między alegro ,a sklepem.
Patryk napisał(a):Od samego wejścia zostałem oszukany i źle się z tym czuje

Zostałeś oszukany czy po prostu Jesteś gapa? :mrgreen:
W bardzo wielu sklepach ceny internetowe są inne od stacjonarnych.
Nie wnikałem nigdy dlaczego ale widocznie mają jakiś powód.
Kupiłeś towar, którego cena w sklepie stacjonarnym była taka a nie inna.
Dostałeś pewnie paragon jako dowód zakupu.
Dlaczego zatem nazywasz ich oszustami?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10