Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.05 ustawka na refleks g.12.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jedziemy z Moniką w kierunku Nałęczowa, czy dojedziemy to się okaże ;-)
tempo kompletnie luzackie
zbiórka: lukoil na Jana Pawła, godz.12.00
Asfalt czy jakaś fajniejsza traska?
Kuba napisał(a):Asfalt czy jakaś fajniejsza traska?

asfalt
A którędy jedziecie?
Zwirek napisał(a):A którędy jedziecie?

zaczniemy od Węglinka, potem Palikije, Wojciechów itepe
Pojawie sie ale tylko na 1,5h
Szkoda że po szosie. W sumie z małą (Agatą) planujemy jakiś taki wypad ale dziś nie wypali.
W każdym razie fajnie ze się ogłosiłyście, tylko tak z dzień wcześniej jak by była informacja.
Postaram się jakimś cudem zdążyć Wink
Hmm... Dalej do tego Lukoil'a niż myślałem :-D
Sorki wszystkich ale postanowiłem nie gnać na miejsce ustawki z wywieszonym językiem i zdecydowałem w trakcie jazdy, że i tak nie zdążę.
Zwłaszcza, że planowany czas mojej jazdy to było ok. 1,5h :-)

Zdałem się na przypadek :-) zajechałem około 12.30 na Węglinek, zjadłem kanapkę nikogo nie zauważyłem, więc postanowiłem pojechać w swoją stronę :-) szkoda żeby taki ładny dzień nie był wykorzystany do jazdy :-) przy okazji spotkałem Marcina0604 :-)

Pozdrawiam
Seb napisał(a):Sorki wszystkich ale postanowiłem nie gnać na miejsce ustawki z wywieszonym językiem i zdecydowałem w trakcie jazdy, że i tak nie zdążę.
Zwłaszcza, że planowany czas mojej jazdy to było ok. 1,5h :-)

Seb, Ty już wiesz co masz zrobić, żeby uzyskać wybaczenie ... :-P

Dzięki wszystkim panom, którzy zechcieli dotrzymać nam towarzystwa i grzecznie trzymali tempo lajtowe, lub czekali na zakrętach
nie sądziłam że w środku dnia roboczego zbierze się tyle osób na ustawce ogłoszonej godzinkę wcześniej :mrgreen:
poza tym jestem z siebie dumna, że jeszcze pamiętam jak się siedzi na rowerze, a nawet poniekąd jak się pedałuje i to moje pierwsze 60 km w tym sezonie, trochę boli mnie tyłek, ale ogólnie żyję, czuję się dobrze i nawet się opaliłam
a pizza bardzo dobra była :mrgreen:
Stron: 1 2