Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sklep z bateriami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć sklep z większą ilością baterii? Bo potrzebuję do licznika L1142. Byłem w media, ale takiej akurat nie było i niespecjalnie wiem gdzie szukać...
Na kunickiego zaraz za placem bychawskim i tunelem jak dobrze pamiętam jest jakaś hurtownia baterii(po prawej stronie jak jedziesz od miasta). Zdaje się ta:
Cytat:B.T.O. FHU Dariusz Kraska
20-417 Lublin
ul. Kunickiego 23/25
Tel/fax +48 81 5342070
zobacz tutaj http://www.bat.lublin.pl/ może taka znajdziesz a jak nie to duży wybór maja w GP Battery na początku Kunickiego od strony 1 maja zaraz za wiaduktem
Na kunickiego właśnie za wiaduktem, skup złomu i następny blok po prawej stronie tam naprawdę maja duży wybór i czego dusza, zapragnie. A jak to bateria bardziej zegarkowa to na Narutowicza przed konopnicką zegarmistrz on ma pokaźny zestaw baterii wszelkiej maści.
Na fabrycznej, na przeciwko gali są 2, czy 3 sklepy elektroniczne. Kiedyś kupowałem w którymś z nich jakieś nietypowe baterie. O ile mnie pamięć nie myli to chyba na rusałce też jakiś jest.
anodamian napisał(a):O ile mnie pamięć nie myli to chyba na rusałce też jakiś jest.

Dokładnie na Miłej. Równoległa do Rusałki. Zostałem tam przekierowany z Inżynierii gdy chciałem kupić nietypowe paluszki do 13-letniej tylnej lampki.
polecam zegarmistrza
Kuczy jeśli nadal potrzebujesz tej baterii to mam dla Ciebie takową nówkę sztukę, cena hmm 10 groszy ;-) to odezwij się na priv.