Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam Miłośników 2 kółek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Panów i Panie .
Nazywam się Radek i mam 33 lata.
Mieszkam w Krasnymstawie, okolica ta jest znana wielu bikerom z Lublina głównie za sprawą świetnych warunków do XC w oklicznych lasach; słynna Białka i lasy Jaślikowskie.
Rowerkami śmigam od 15 roku życia i jeszcze mi ta pasja nie przeszła.
Do zobaczenia na forum i może na trasie - zainteresowanych naszymi lasami (60 km od lublina) oprowadzimy ze znajomymi po fajnych miejscach.
Pozdrawiam wszystkich.
cześć.
ja czasem bywam w weekendy w okolicach Krasnegostawu. Część tamtejszych dróg i dróżek już znam, ale chętnie poznam więcej. Zatem, jeśli nie masz nic przeciwko, jak będę kiedyś zabierał tam ze sobą górala, to się do Ciebie odezwę.

(na ten weekend też jadę, ale zabieram tylko składaka :>)
Pewnie że nie mam. Ostatnio wszyscy powyjeżdżali to jeżdżę z bratem i kumplem. Ta sobota jak nie będzie oberwania chmury w siodłach planowana. Do końca maja reszta wekkendów zajęta przez zjazdy (podyplomówka w lublinie), ale od czerwca do lipca kupa czasu na wyjazdy tak że zapraszam. Jeździmy głównie w lasach ale ja posiadam też kolarkę to asfalt jest dostępny. Jakby co nr gg. 9316184.
Witaj Radarze z krainy jedynie słusznego jogurtu.