Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pare zdjęć znad rzeki Bug
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po maturce z geografii wybrałem się zmierzyć ponownie z geografią, tym razem w praktyce.

[Obrazek: img0265he.th.jpg]

[Obrazek: img0266pa.th.jpg]

[Obrazek: img0267v.th.jpg]

[Obrazek: img0268hi.th.jpg]


[Obrazek: img0270m.th.jpg]

[Obrazek: img0273e.th.jpg]


[Obrazek: img0277fv.th.jpg]

[Obrazek: img0278z.th.jpg]

[Obrazek: img0280pv.th.jpg]


[Obrazek: img0282ra.th.jpg]

[Obrazek: img0285o.th.jpg]

[Obrazek: img0287z.th.jpg]

[Obrazek: img0289vi.th.jpg]


[Obrazek: img0291jz.th.jpg]


[Obrazek: img0294mz.th.jpg]

[Obrazek: img0295d.th.jpg]

Piękne widoczki, dzika przyroda i trochę błota, ale to lubię, ostatnie foto z mocherkami to to juz we Włodawie Smile

To by było na tyle do zobaczyskaSmile
fajne fotki. zazdroszczę Ci możliwości codziennego jeżdżenia nad Bugiem!

pzdr.
Świetne tereny!!! Jak będę miał więcej wolnego, to planuję się tam wybrać.
jak będziesz się wybierał gdzies w oklice Włodawy to pisz. Tylko kapcie to tak 2.3 nie mniej Smile
Freediver napisał(a):jak będziesz się wybierał gdzies w oklice Włodawy to pisz. Tylko kapcie to tak 2.3 nie mniej Smile

a tam, nie przesadzaj. ja Dahonem jeździłem w okolicach Włodawy, Różanki, Dołhobród i dalej, nad samym Bugiem, po sporych deszczach, po mokrych łąkach Smile
TUTAJ można zobaczyć, rower w trakcie tej wycieczki i .... moją stopę po przeprawie przez błoto po kolana Smile
to ten dahon musiał buc po jakimś tuningu Smile z tymi oponami to żartowałem można spokojnie przeciętnym rower sobie pojeździć szlakami wzdłuż bugu aby tylko nie było to na początku wiosny ( i po długotrwałych opadach deszczu) ponieważ bug ma jeszcze wysoki poziom po roztopach.
Zaś w lato można zostać żywcem zagryzionym przez komary i meszki nie wspominam o pokrzywach wysokich na 1m które zarastają co raz to mniej uczęszczane szlaki.
Jaki widać przygoda murowana Smile