Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Na forum zarejestrowany jestem od 'jakiegos' czasu i przegladam je wzglednie na biezaco ale dotad nie mialem specjalnie potrzeby sie wypowiadac, ok koniec przydlugiego wstepu.

Mam na imie Patryk i mam cwierc wieq Wink, generalnie czesto jezdze po okolicach Zalewu i Dabrowy jak i po Krzczonowskim Parku Krajobrazowym, smigam dosc czesto z moja kobitka, oboje mamy rowerki GT ja 2.0 (kosc sloniowa??!?) Justa GT Outpost (niebiesko srebrny) jak ktos z forum zauwazy - smialo zagadywac! Jezdze czysto rekreacyjnie, lubie smigac po lesie a jak jest blotko to juz w ogole Wink. W kupie sila wiec tak sobie mysle ze na siakies ustawki i inne tego typy imprezy z checia bysmy sie pisal/li.
Cześć! Po prostu przybywajcie! :-)
Witam brata i siostrę w Garym Turnerze. To nie przypadek, że oboje macie po dżitiku, co nie? ;-) Już kilka gt jest na tym forum. :-D :-D
Co do GT to nie przypadek :-P rzeklbym, zrzadzenie losu Confusedhock: Confusedhock:
turin napisał(a):Co do GT to nie przypadek :-P rzeklbym, zrzadzenie losu Confusedhock: Confusedhock:
czy zrządzenie losu nie oznacza właśnie przypadku?
trafna uwaga, aczkolwiek, piszac to mialem na mysli nie tyle co 'przypadek' ale czynniki ktore mialy wplyw na wybor tej marki a nie innej- czyt. kilka skladowych ;-) , blednie sie wyrazilem Wink mea culpa :->
Pozdrawiam kolegę :]