Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
jak nietrudno się domyślić mam na imię Weronika, przybywam do Was z Chełmskiej Grupy Rowerowej LC24 (www.lc24.pl). Wygnana na obczyznę chęcią zdobycia wiedzy odnalazłam RL i poczułam potrzebę przyłączenia się. Jak dotąd byłam z Wami na pikniku, ale znam kilku ludzi z trasy i miasta Wink

Pozdrawiam
Hej Weronika, pamiętam Cię z pikniku, witaj Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Jak to jest z tym portalem LC24.pl to jest ogólny chełmski?
Ten pan radny znika kiedyś z głównej czy on firmuje ten portal?
Artur jest współzałożycielem między innymi LC24, on to wszystko rozwinął i nakręcił, a portal, społecznościowy dla ludzi z Chełma i okolic, rowerzyści mają swoją podstronę na forum www.forum.lc24.pl, polecam.
O Witam ... :-)
Widzę że się w końcu zarejestrowałaś ...
Bardzo dobrze, bo tak jak Ci katowałem ucho na ścieżce można tu poznać wielu ludzi rowerowo zakręconych ... :-)
Koleżankę mogę zareklamować że dobrze na rowerze jeździ, widocznie ludzie ze wschodu tak mają ... :-)
Cieszę się że jest integracja także ludzi z regionu :-)
Pozdrawiam
Witaj Weroniko - mam wrażenie, ze gdzieś Cie ;-) widziałem To jest nas z CHGR - patrz Chełm co najmniej dwoje, ale nawet troje. My ludzie wschodu musimy wzmocnić zachód :lol: Weronika faktycznie to mega wytrzymała dziewczyna :-P Pzdr
hmm... może na pikniku? :roll: :-D
Nazwijmy to Piknikiem ;-)