Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: sposób na brudne spodnie:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hey, tak plastikowe zippy - jak już BADEVIL wspomniał to nienajleprzy sposób.
Zdecydownie polecam opaske odblaskową lub poprostu sznurówke - proste, szybkie i skuteczne
Pozdro ;-)
A są takie odblaski RL? Jeśli by było jakieś zamówienie to byłbym chętny bo sznurówka mało atrakcyjnie wygląda.
TUTAJ
możesz zamówić sobie opsakę, strona była podawana wcześniej na RL-u przy okazji europejskiego pikniku rowerowego
Ten typ opasek lepiej się sprawdza niż np takie na rzepa? Bo ja nie do końca jestem przekonany do takich z paskiem metalowym.
Tak samo sie sprawdza. Nie przesadzajmy epoka dzwonow juz minela. Jakos mimo ze mam chude nogi nigdy ani dres, ani dziny czy tez dlugie szorty nie wciagnely mi sie jeszcze w lancuch. Opasek uzywam tylko po zmroku badz rano, ewentualnie w czasie mgly czy deszczu. Niedawno widzialem ksiedza na bicyklu w sutannie i tez jakos sie nie wciagala mu w lancuch.
Ale kiecki to raczej nie zwiążesz...
Ja spodnie wielokrotnie podarłem blatem. Czy to jeansy czy dresy.
Ostatnio w jednym rowerze rockquard trochę chroni ale i tak można się wypaćkać smarem.
Nikt nie stosuje znanych gumek recepturek?
Ja stosowałem frotę/gumkę ze starych skarpet - rewelacja, ale jednak wole opaski odblaskowe.
Stron: 1 2