Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 16.30lasy kozłowieckie zebranie: wejście do reala od chodźki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jak w temacie, trasa około 40km, bardzo fajna i malownicza, szosa, droga szutrowa, trochę off roadu, mój znak rozpoznawczy TREK 4100 czerwono czarny, do zobaczeniaSmile
niestety nikogo nie byłoSad więc postanowiłem sprawdzić ile wody w zalewie, i po drodze podpiąłem się za kilkoma cyklistami z dobrym tempem, za jednym w lesie koło zalewu----> niezłe tempo, niestety zaliczyłem wywrotkę i zgubiłem "popędzacza" a właściwie to on mnie zgubiłBig Grin później z grupką 4 osobową pojechaliśmy wzdłuż wałów do Prawiedników, oni zostali jeść, ja udałem się lasem do lublina, i na ścieżce wyprzedził mnie chłopak który ostro cisnął, więc pognałem za nim, co chwilę się obracał i próbował mnie zgubić ale wiernie dotrzymywałem mu tempaBig Grin jak ktoś z osób wymienionych wyżej to czyta to pozdrawiam, szczególnie ostatnią osobę-----> naprawdę ostro mnie zmęczyłeśBig Grin generalnie wypad bardzo udanySmile
Taa najlepiej przejechać całą ścieżkę siedząc komuś na kole, "niech inni się meczą a ja będę miał lekko" :-P . Wypadałoby, żebyś zaczął się zmieniać i zbierał trochę wiatru na siebie ;-) .
heheSmile racja, w lesie prowadziłem ale wyrąbałem i odpadłem zupełnie, a kolega ze ścieżki nie bardzo dał mi szansę na przejęcie prowadzenia, szkoda, że nie miałem licznika ale tempo zawrotne, przynajmniej jak na mnieBig Grin
tojakt,fajnie że ta szybko wszedłeś w jeżdżenie i ustawki. Jedna małą uwaga. Podawaj w temacie też dzień wyjazdu. Ktoś kto będzie przegladał po tytułach od razu będzie wiedział kiedy odbywa się wyjazd nie wchodząc w temat.
o ku...rczę zapomniałemSmile dzięki za przypomnienie