Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22 maja, 16:00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Byłby ktoś chętny dziś przejechać się dość spokojnie po lesie (tempo można tez podkręcić w razie takich głosów społeczeństwa :mrgreen: )? Tak w ramach odstresowania, w przerwie od nauki :-P
Trasa zależna od chęci uczestników, ale prawdopodobnie Zalew + Stary Gaj (ach, te standardy wypadowe...).

Edyta:
Jednak przesuwam na 16, bo mi coś wypadło.
Czekam do 15:30 na zgłoszenia, później jadę pod LKJ, w razie czego czekam tam do 16:10. Jakby komuś bardziej pasowała inna godzina, to możemy przesunąć wyjazd np. na 16:30.

Edyta2:
Póki co jadę ja i Patkos. Zapraszamy innych :-)
przybędę :-D
może by tak odkurzyć górala i sie pojawić, pewnie będę
postaram się być
Będę, pora odkurzyć rower i złapać trochę formy
Może się do was przyłącze bo z koleżką będę. Ale boje się, ramę miałem spawaną bo mi pękła. ;P
Ifson napisał(a):Może się do was przyłącze bo z koleżką będę. Ale boje się, ramę miałem spawaną bo mi pękła. ;P
Rama na spawie jest najmocniejsza (o ile to porządny spraw). Przyjeżdżaj więc śmiało, skakać na hopkach nie będziemy przecież ;-) .
Nie to że skakałem. Miałem wypadek z samochodem ( nie z mojej winy )
W każdym razie nie martw się o ramę, nie będziemy "hardkorować", więc nie powinno się nic dziać :-D
Ja bym się wybrał podejrzeć Epica po serwisie ale rozwaliłem wczoraj kolano i przez jakiś czas będę miał przerwę od roweru.
Stron: 1 2