Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Luźna terenowa trasa w okolicach Lublina.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję lekkiej trasy w terenie do przejechania z kobietą. Radzi sobie dość ładnie, ostatnio byłem z nią w Starym Gaju i na okolicznej ścieżce gruntowej, była wielce zadowolona. Planuję ją wprowadzić co nieco w tajniki rowerowania i potrzebuję waszej pomocy, albowiem ciężko jest mi wytyczyć jakąś trasę, która będzie dostatecznie ciekawa, a szkoda żeby się dziewczyna zniechęciła Smile

Proszę o propozycje w temacie. Dystans do 50km włącznie z wyjazdem z Lublina. Mile widziane ścieżki leśne i gruntowe, jak najmniej asfaltu.

Z góry dziękuję Smile
Może spróbuj coś wybrać z szlaki.lublin.pl. Trasy te prowadzą nie tylko po asfalcie, częściowo są w terenie. Sam jechałem "Doliną Nędznicy", już zaraz za zalewem zjeżdża się na drogę gruntową, potem jest odcinek zalesiony (zwykle zalega tam błotko), z tego co pamiętam dla odpoczynku są oczywiście odcinki asfaltowe. Za pierwszym razem na tym szlaku zgubiłem... Oznakowanie nie jest najlepsze, ale za to jaka frajda, gdy nie wiesz czy dotrzesz do LublinaSmile