Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.05 MM 21.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej!
Miałby ktoś ochotę pokręcić trochę dzisiaj w nocy po jakiś asfaltach? Najchętniej coś ~2,5h tak, żeby przejechać te 50-60km?
Godzina i miejsce spotkania do negocjacji, ale raczej po 21.
Mój pomysł na tracka(pozdr Felek): http://www.bikemap.net/route/510070
Tyle, że trzeba by kogoś z mocnym światłem.
Jak nikt się nie wpiszę to najpewniej nie pojadę.
No ja bym się pisał. Start/meta pod MM mi pasuje. Jak bardzo po 21 chcesz wystartować?
Powiedzmy wstępnie równo 21. Jeszcze przed 19 napiszę jak by coś się miało zmienić. Jak nic nie napiszę, znaczy że jedziemy o 21.
Jeśli by dało radę na 23 przesunąć, to i ja bym się pisał ;-)
łoo to byśmy wrócili koło 2 rano :-D Nie no kurcze na aż takie negocjacje się nie nastawiałem, bo jutro muszę z rana wstać koło 8mej i jeszcze przeżyć dzień na "speedzie".. Chyba że pojedziemy inne kółko z kiciorem i spotkamy się po drodze jakoś to godzinke z nami pokołujesz..?
Spadam teraz od kompa, będę spowrotem o 19.
EDIT:
No poszedłem do sklepu i dzieci zaczęły rządzić.
Mogę próbować was łapać, może się uda. Może uda mi się wyjść trochę wcześniej niż o 23.
U mnie pada. Jak będzie deszcz to odpadam.
A ja sobie właśnie przypomniałem, że rozbiłem tylną lampkę kilka dni temu.. a że nie mam niczego w zapasie, więc raczej nici dziś z wypadów na asfalty..
Hm.. ten desz jest taki mało przekonujący do odwrotu :-P
Kicior nie poddawaj się, ledwo siąpi, przed chwilą wróciłem z dworu, najwyżej pojedziemy jakąś krótszą rundkę :-P
Lampki niestety drugiej nie mam na tył, żeby pożyczyć :-(

Edyta:
Ja już w chacie. Trasa była zupełnie inna. Dzięki za kręcenie dla ekipy "kozaczków" w składzie: Kicior i XTCuser.
DST 58,5km
AVG 24,5kmph
Stron: 1 2