Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.05 LKJ->Zalew 12.30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mariusz, nie zniechęcaj. ;-) Ja też właśnie wróciłem rowerkiem z miasta i chyba się niespodziewanie pojawię na ustawce. :-D

BADEVIL

Skoro tak wieje to trzeba się będzie lajtowo przygotować na tą ustawkę, namioty jakieś śpiwory karimaty i te sprawy. Butla z palnikiem i naczynia do gotowania i troche ubrań na zmianę koniecznie coś ciepłego :-> :-> :->

Zapomniał bym o najważniejszym koniecznie mapa Zemborzyc i okolic, ma ktoś może ?
Hehe, to może i ja zaliczę w końcu pierwszą damską ustawkę ;-)
i zgodnie z przewidywaniami-zmiana na 12.30-dopiero wpadlam do domu Smile

BADEVIL

Dobrze się składa akurat się wyrobie z zapakowaniem wszystkiego na rower :->

A tak poważnie to większa połowa już pewnie pojechała na 12:00 ehem tak trochę z dupy taka zmiana w ostatniej chwili :evil:

Podjadę wcześniej bo może studenci nie wytrzymają tych akademickich 15 minut. :-| Undecided :-?
Spoko mi to akurat na rękę i nogę bo mi się zajęcia przeciągnęły :-P
BĘDĘ!
Dziekuje za dzis Smile mam nadzieje ze ta zmiana godziny zostala mi wybaczona gdzies na trasie Smile
trasy nie wrzuce bo nie wiem gdzie bylismy Tongue
Zmiana godziny została wybaczona bo po pierwsze primo bardzo sympatycznie się jechało, a po drugie primo chłopaki zadbali (przyjechali wcześniej) żebyśmy nie odjechali. Wielkie dzięki.
Pierwsze koty za płoty ;-) , ustawka z Anią J zaliczona. Na wszelki wypadek przejąłem prowadzenie, żeby gdzieś nie zostać w tyle i zrobiliśmy jeden z naszych standardów: przez Stary Gaj, Zemborzyce, Krężnica, Prawiedniki i przez Dąbrowę do zalewu. Nikt dystansu, prędkości, średnich nie mierzył, ale udało nam się w grupie przejechać całą trasę. Było nas jedynaścioro w tym dwie panie: Ania i Ula.
Parę zdjęć juz w galerii
Dzięki za wspólne kręcenie. Bardzo spokojna trasa, miło było znowu zacząć jeżdżenie....do zobaczenia na kolejnych ustawkach.

BADEVIL

No i urwałem ... śrubę w bagażniku :-> Mogłem jednak nie brać tego namiotu :mrgreen:

Dzięki za kręcenie
Stron: 1 2 3