Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.05 15.00 LKJ okolice Krebsówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na jutro planuje popołudniowy lajcik trasa będzie szyta na bieżąco. Mój ulubiony kierunek na południe mniej więcej tak: Krężnica, Krebsówka, Osmolice, Pszczela Wola i Prawiedniki. Trasa asfaltowo terenowa.
Zapraszam
Ania J. napisał(a):jaka srednia planujesz ta lajtowa? ;-)
Ja średniej nie planuje. Jeżdżę w zależności od możliwości uczestników lub jeżeli jeżdżę z hardkorami to tyle ile ja dam rady.
Nie wiesz czy dużo błota po drodze? Bo ja swoim wehikułem miałbym trudności w poruszaniu się po nim.
kicior napisał(a):Nie wiesz czy dużo błota po drodze? Bo ja swoim wehikułem miałbym trudności w poruszaniu się po nim.
Jak będzie dużo to się nie będę pchał. Nie mam jakoś przyjemności paprać się w błocie.
Ale przez cały tydzień było w miarę sucho więc tragedii nie powinno być.
W sumie postaram się być ale to nic pewnego
Jak dobrze pójdzie to i ja się przyturlam.
Super ustawka ( oby takich więcej !). Dobre tempo w sam raz dla mnie :-D i jakie widoki.
Ania J. napisał(a):
wegoR napisał(a):Dobre tempo w sam raz dla mnie :-D
dobre czyli jakie? :-D
W sumie licznika nie miałem ,dla mnie to był lajt czyli szosa jakoś <25 km/h
Dzięki za wspólne kręcenie. U mnie wyszło 58 km ze średnią w okolicach 22 km/h.
Dzięki za wspólna jazdę. Poprawiłem statystyki odnośnie ilości rowerzystów na zgłaszanych przeze mnie ustawkach. Po ostatnich dwóch zgłoszonych ustawkach średnia biorących w nich udział wynosiła równiutkie 1. Dzisiaj zjawiło się razem ze mną 7 osób. Pojechaliśmy TAKĄ trasą.
mój dystans dtd=58km ze średnią 20.59 km/h
To była spokojna wycieczka po mało uczęszczanych trasach (z wyjątkiem ścieżki do zalewu).
Stron: 1 2