Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Szlak Orlich Gniazd 19 - 21.07
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

BADEVIL

Chętnie bym się wybrał na tą część wyjazdu jednak termin mija mi się delikatnie z urlopem Undecided
Będę próbował coś wynegocjować w pracy ale nie wiem jak to wyjdzie, jeśli nie da rady to może jakieś zwolnienie lekarskie wykminię. :-P

Generalnie: Jadę

Wawerka:
Proszę dowiedz się czy będzie możliwość rozbicia namiotu na terenie agro bo zakładam, że tego typu noclegi będziecie załatwiać?
BADEVIL napisał(a):Wawerka:
Proszę dowiedz się czy będzie możliwość rozbicia namiotu na terenie agro bo zakładam, że tego typu noclegi będziecie załatwiać?

nie braliśmy takiej opcji pod uwagę, ale w większości agroturystyk jest możliwość rozbicia się gdzieś na podwórku, podpytamy się i dam znać
tylko napisz czy potrzebujesz też noclegu w Częstochowie (z ndz na pon) czy też przyjedziesz do Częstochowy w poniedziałek z rańca i od razu w trasę?
"BADEVIL napisał(a):może jakieś zwolnienie lekarskie wykminię.

Dzień dobry, my z ZUS-U :mrgreen:

BADEVIL

marcin0604 napisał(a):Dzień dobry, my z ZUS-U :mrgreen:

A my na zwolnieniu które nie wymaga przebywania w miejscu zamieszkania (nie trzeba leżeć w łóżku) 8-)

Zapraszamy Panów i Panie na szlak Orlich Gniazd. :mrgreen: :->

Edyta //: Literówka

haladinho

...
Też wyrażam chęć uczestnictwa, aczkolwiek zastrzegam możliwość rezygnacji z powodów losowych i niezależnych ode mnie ;-)
diablo napisał(a):Ja też chcę w te gniazda !!!
Ale Michał :-) ! Ty za mocno nak...duszasz na pedał!!!
To będzie czysta rekreacja z sakwami na bagażniku i ciastem w ręku, zero wyścigów!!!



Guzi napisał(a):Też wyrażam chęć uczestnictwa
oj, będzie przyjęcie... :lol: :lol: :lol:
Bart napisał(a):Ale Michał :-) ! Ty za mocno nak...duszasz na pedał!!!
To będzie czysta rekreacja z sakwami na bagażniku i ciastem w ręku, zero wyścigów!!!

Ja już mam tego dosyć ... jadę sobie na lajt ... a oni tylko krzyczą jedz, jedz Tongue Ni tu coś wypić... :-P , ni tu coś zjeść tylko cały czas ogień ;-)

BADEVIL

Wawerka napisał(a):nie braliśmy takiej opcji pod uwagę, ale w większości agroturystyk jest możliwość rozbicia się gdzieś na podwórku, podpytamy się i dam znać

Nie traktuj tego jako "mus" jeśli nie będzie takiej możliwości też mi pasuje, bo zastanawiam się czy będzie sens brać namiot.
Jeśli trzeba się już deklarować, to i mnie zapiszcie.
Termin trochę odległy, ale mam nadzieję, że wszystko wypali. Wdrapywanie się na takie gniazda to nie w kij dmuchał. Taka atrakcja i w takim towarzystwie może się szybko nie powtórzyć :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6