Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Szlak Orlich Gniazd 19 - 21.07
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Sytuacja zmienia się dynamicznie ;-) , oto uaktulaniona lista na orle gniazda:

1. Monika
2. Bart
3. Marcin
4. Wawerka
5. Tomasz (tkt)
6. Karola
7. Kola
8. Thoria
9. Badevil
10. diablo
11. haladinho
12. Guzi
13. Wieśko

Noclegi planujemy wstępnie: Morsko, Olkusz, Kraków, ale jeszcze dam znać co i jak. Jeżeli ktoś się jeszcze zdecyduję to proszę o info do końca dzisiejszego dnia.
Wiesiek - to wcale nie jest tak dużo czasu, do wyjazdu jest ok. miesiąc, a noclegi dla tak dużej grupy w środku sezonu na Jurze lepiej wcześniej zaklepać
A teraz tutaj CZEŚĆ Smile

Pielgrzymki mi mało, więc zgłaszam się na wycieczkę Szlakiem Orlich Gniazd Smile

Frogus
Ostatecznie jest nas 14 osób.

1. Monika
2. Bart
3. Marcin
4. Wawerka
5. Tomasz (tkt)
6. Karola
7. Kola
8. Thoria
9. Badevil
10. diablo
11. haladinho
12. Guzi
13. Wieśko
14. Frogus

Lista zamknięta :mrgreen: o szczegółach będę informować na bieżąco, Karola która ma Dobrego Nosa do Fajnych Noclegów obiecała coś poszukać.

Jeszcze jedno pytanie: my z Karolą chcemy zostać w Krakowie jeszcze jedną noc (22/23), połazić sobie po Krakowie w celach zwiedzania zabytków oraz knajp i wrócić 23 pociągiem do Lublina.
Jak ktoś jest jeszcze chętny na podówjny nocleg w Krakowie (lub gdzieś tuż pod Krakowem, zależy gdzie się uda coś znaleźć) to niech da znać :mrgreen:
Wawerka napisał(a):Jak ktoś jest jeszcze chętny na podówjny nocleg w Krakowie (lub gdzieś tuż pod Krakowem, zależy gdzie się uda coś znaleźć) to niech da znać :mrgreen:
Magda, ja bardzo chętnie po-ekscytuję się zabytkami, pod warunkiem że Twojej siostrze nic się nie odmieni, bo sama wiesz :-) , z kobietami...
http://www.youtube.com/watch?v=7mRFkwM1A_0 :-) :-) :-)

BADEVIL

OoOoO dobrze gada dać mu piwa :mrgreen: aaa co ja tu miałem hmm chyba zapomniałem …

Aaaa już wiem to ja będę się ekscytował tym jak Bart się ekscytuje zabytkami bo zabytki po to są aby się ekscytować.

Jednym słowem albo dwoma Też chcę na te zabytki popatrzeć dłużej.
Bart napisał(a):Magda, ja bardzo chętnie po-ekscytuję się zabytkami, pod warunkiem że Twojej siostrze nic się nie odmieni, bo sama wiesz :-) , z kobietami...

cóż postaram się jej lekko zasugerować, że jeżeli nie chce zepsuć nam wakacji i narazić na liczne niebezpieczeństwa ze strony dzikich zwierząt i żarłocznych roślin wyprawiając nas w te dzikie knieje bez obstawy Barta nad Barty co ma ręce jak petardy, czy jak to tam leciało Wink to niech nie leci sobie w kulki

Bart napisał(a):Aaaa już wiem to ja będę się ekscytował tym jak Bart się ekscytuje zabytkami

hehe, ale mam nadzieję, że nie będzie że nie będzie się tymi zabytkami ekscytował tak jak paintbollem w samych slipach :lol:

BADEVIL

Wawerka napisał(a):
Bart napisał(a):Aaaa już wiem to ja będę się ekscytował tym jak Bart się ekscytuje zabytkami

W sumie Bart tego nie powiedział no ale może weźmiemu lusterko i będzie wtedy faktycznie podziwiał sam siebie.

W temacie - Wawerka jeśli możesz to zapomnij o tym namiocie :-> chyba miałem jakąś chwilę słabości.

Rozsądniej jednak będzie się spakować minimumalnie i nie bawić się z ciągnięciem dodatkowych bagaży.

PS. A kto powiedział, że tylko Kobieta zmienną jest.

BADEVIL

kp104 napisał(a):Jak dostane więcej urlopu to tez jadę

Wawerka napisał(a):Ostatecznie jest nas 14 osób.

Lista zamknięta :mrgreen: o szczegółach będę informować na bieżąco,

BADEVIL

Wystarczy spojrzeć kilka postów wcześniej ... Dasz radę? :-P
przykro mi kp104, ale lista faktycznie z przyczyn organizacyjnych jest już zamknięta
mogę Cię wpisać na rezerwową
Stron: 1 2 3 4 5 6