Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Szlak Orlich Gniazd 19 - 21.07
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

haladinho

...
Ja się piszę na 1 nocleg w Krakowie, następnego dnia z haladinho ruszamy w Bieszczady.
Ponieważ z pielgrzymki rezygnuję, plan jest taki, że przyjedziemy z Dawidem do Częstochowy w poniedziałek (19 lipca) rano, myślę że ok. godz. 10 zajedziemy tam gdzie macie nocleg i potem ruszymy sobie wspólnie na Orle Gniazda
na Orlich temperatura nie powinna być wielkim problemem, bo tam ilość kilometrów dziennie jest lajtowa, więc będzie dużo czasu na regenerację ;-) , jeszcze sprawdzę, czy nie dałoby się o jakieś zbiorniki wodno-kąpielowe po drodze zahaczyć :-)

BADEVIL

Wawerka: mi tam ryba przynajmniej nie zrezygnowałaś całkowicie jak Karola i Kola.

Własnie pytanie do Karoli i Koli czy z tej części też rezygnujecie :?:
Wawerka napisał(a):...jeszcze sprawdzę, czy nie dałoby się o jakieś zbiorniki wodno-kąpielowe po drodze zahaczyć :-)

Takie atrakcje będą wielce wskazane Wink
BADEVIL napisał(a):przynajmniej nie zrezygnowałaś całkowicie jak Karola i Kola.
Jak też i inne osoby ale rozumiem, że to nam będzie się ten fakt wypominało najczęściej.

BADEVIL napisał(a):Własnie pytanie do Karoli i Koli czy z tej części też rezygnujecie :?:
Pani Kierownik wyjazdu wszystko wie.

BADEVIL

Karola: Dziękuję za nic nie wnoszącą odpowiedź jak jej nie dostałem tak nie dostałem, a Pani Kierownik dupy zawracał nie będę nie lubię pośredników.

Karola napisał(a):Jak też i inne osoby ale rozumiem, że to nam będzie się ten fakt wypominało najczęściej.

Źle rozumiesz, w tym wypadku nadinterpretacja nie jest wskazana po prostu „w całym nie ma dziury”. :->

W sumie EOT.

Edyta: //

Tak jak już pisałem w wątku pielgrzymkowym "stanęła koza u woza czy tam płota" zwał jak zwał ...

Zmuszony jestem zrezygnować z całego wyjazdu ...
Wrzucam tylko zdjęcia i jadę z powrotem Wink

http://picasaweb.google.pl/tomasz.tkt/201007Jura#
Aaaaaaaaaaale pięknie. :-( . Ten smutas to żal, że mnie tam nie było.
Piękne fotki i wszystko-tylko Wam pozazdrościć :roll:
Stron: 1 2 3 4 5 6