Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.06.2010 S 9:00 LKJ odwołane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

haladinho

...
taką trasę zaproponował Mariusz w TYM wątku dotyczącym "Bicycle Lublin Orbital"

może on nie zaznaczył w poście całej trasy ale główne założenia miał te same i początkowe miejscowości zresztą też

haladinho

...
Myślę, że dobrze, że Paweł zaproponował oddzielny temat chociaż podobny, ale tylko w ogólnej idei :-D , bo objazd Krzyśka ma (jak juz pisałem) znamiona wyjazdu rekreacyjnego i jest dostępny dla szerszego grona co zresztą widać w jego wątku.
Ja tylko bardzo nieśmiało przypominam, że w ten dzień startuje maraton 500/24 i bardzo liczymy na doping na starcie jak największej liczby forumowiczów Smile A objechanie Lublina dookoła po okolicznych miasteczkach już dawno chodzi mi po głowie i kiedyś nawet pojawiało się u nas na forum (może nawet nie na RL, ale na forum "Hej Lublin", bo to dawno było).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
hej wszystkim :mrgreen:
widzę,że mój pomysł /chociaż nie przeczę,że już ktoś wcześniej zapowadał pomysł -nie chcę sobie niczego przypisywać/ spodobał się :mrgreen:
sezon dopiero co się zaczął więc myślę,że takich kółek można zrobić sporo,a termin, trasa -wszystko do dogadania
chociaż trasa zapodana powyżej w większości pokrywa się z tym co "chodziło"mi po głowie
Pozdrawiam
Mariusz
Chętnie przejechałbym taką trasę, ale ten termin od dawna mam zarezerwowany na nieco dłuższą wycieczkę - 500/24 :-D

A może by tak w najbliższy weekend?
Właśnie, w najbliższy weekend może i ja bym wykrzesał tyle czasu.

haladinho

...
niunia2101 napisał(a):A o której startujecie i skąd na ten maraton??

Wojtek, tak po koleżeńsku radzę ;-) :-D wybierz się na ten drugi objazd z Krzyśkiem.
Stron: 1 2