Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 4.06 godz.10.00, Lukoil przy Jana Pawła II, Nałęczów-Jastków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ania J. napisał(a):ps. haladinho-który to Ty byłeś bo się dopiero teraz dowiaduję że byłeś :mrgreen:
no właśnie :-D , który to Ty byłeś?
śmiej się, śmiej Smile następnym razem to Was sobie oplakietkuję albo markerem podpiszę :mrgreen:
Ale spakojno djewoczka, ja poważnie pytam bo nie wiem a chciałbym wiedziec. Ronaldinho, na czym jechałeś? W co byłeś ubrany? Paliłeś? Wzrost! Waga! Kolor oczu!
i jeszcze rozmiar buta koniecznie :mrgreen:

haladinho

...
Dzięki wszystkim za wspólną jazdę. Dobrze, że nie przestraszyliśmy się pogody. Więcej takich ustawek proszę :-D

Teraz szybka regeneracja przed NP.
Bardzo udana ustawka, towarzystwo doborowe, pogoda łaskawa, błotko niczym w SPA ;-) Smak gumożujki (wkupne :mrgreenSmile od nowego kolegi (nie pamiętam nicka) prawie na finiszu wycieczki wyśmienity.... i ten widok Marcina w opiekuńczych ramionach Arka - bezcenny :mrgreen:
marcin0604 napisał(a):;-) Rafik! Ty skrytożerco Żwirkowej buły!
http://picasaweb.google.pl/rowerowylubl ... 3366414034
Chlebowo-bułowym skrytożercom mówimy nie!
Pojeździłem sobie jak za starych dobrych czasów. Oczywiście w niezmiennie wyśmienitym towarzystwie, ale pojawiło się w końcu sporo urozmaiconego terenu i warunków. Drugie oczywiście: do starej dobrej formy jeszcze mi daleko. Dzięki za zapodanie ustawki i Jurkowi za prowadzenie :-)
Fajna wyprawa, było śmiesznie i miło. Dużo błota, w które solo nie odważyłbym się wjechać.
Dzięki :-D
ja wróciłem dopiero następnego dnia
najbardziej podobało mi się w lesie
[Obrazek: P1120457k.JPG]
[Obrazek: P1120454kp.JPG]
[Obrazek: P1120456k.JPG]
[Obrazek: P1120460k.JPG]
[Obrazek: P1120510p.JPG]
[Obrazek: P1120513p.JPG]
[Obrazek: P1120514p.JPG]
[Obrazek: P1120464kp.JPG]
[Obrazek: P1120466kp.JPG]
ale i później było nieźle :lol:
pozdroWal
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10