Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 7.06.2009 niedziela godz 16
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, razem z Karolą planujemy gdzieś dziś śmignąć ;-) , po wczorajszym deszczu trzeba trochę odbłocić rower. ustawka o 16 pod lkj (jeśli nie będzie padać).ZAPRASZMY
Dopisuję się :-D
A... Może i ja się przyturlam jak zdążę Wink
Ja też prawdopodobnie się pojawię o ile będę się dobrze czuł Smile
Głos oddany, POgoda dopisuje, więc czas na rowerek...
niedawno do lublina przyjechalem, wiec jak sie zbiore w miare szybko i zdąże to i ja bedeSmile
No niestety... nie było dane wpaść tym razem Tongue
no i wycieczka się odbyła, traske pewnie poda Jurek. dzięki wszystkim za wspólny wypadzik ;-) fajnie się jechało. wyszło mi 61 km. pozdrawiam
Trudno to nazwać wycieczką ;-) , raczej trening. Arek jak tylko poczuł szosę cisną 30 i więcej Confusedhock: Ale ogólnie było super. Trasa kombinowana na pniu: http://gpsies.com/map.do?fileId=tkumrnvbugbkrqsk takie łączone standardziki. Było nas ośmioro: Karolina, Arek, dwóch Kamilów, dwóch Jurków, Krzysiek i Krystian. U mnie wyszło 66km. Udało się zrobić parę zdjątek, to i tak sukces przy tym tempie.
dzieki za dzisiejszy wypad, a raczej trening. Byłem na lekkim kacu ale o dziwo dałem rade, tylko cos pod koniec gorzej mi szło ale czego ja sie moglem dzis po sobie spodziewacWink do następnego!
Stron: 1 2