Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: siemaneczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejjo wszystkim bikerkom i bikerom,
mam na imię Marcin a rowerem jeżdżę od dziecka ;D . Niestety tylko rekreacyjne Tongue . Jako młodszy człowieczek jeździłem wszędzie gdzie tylko dałem radę i na co było mnie stać :p . Teraz niestety studia mnie otumaniły i cierpię na syndrom braku wolnego czasu Tongue. Lecz nie poddaje się i walczę do upadłego Big Grin ratuję się śmiganiem na politechnikę i krótkimi przejazdami Północ - południe(Zalew Zemborzycki) Lublina i po za Lublin: Motycz, Kozłówka, lasy Kozłowieckie, Zawieprzyce a w wakacje śmigam nad ukochane i rodzinne pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Także Kiepsko ale ciągle obiecuje sobie poprawę Tongue/
I mam nadzieję, że znajdę wiele ciekawych tematów na nowo odkrytym przeze mnie forum Big Grin Pozdro dla wszystkich...
Witaj, my tu wszyscy jeździmy rekreacyjnie więc dobrze trafiłeś.
A witamy witamy i zapraszamy :-D
widzę jakiś lokals się zalogował, możesz bardziej sprecyzować skąd żeś pochodzisz?
Freediver napisał(a):widzę jakiś lokals się zalogował, możesz bardziej sprecyzować skąd żeś pochodzisz?
Nie sądzisz chyba ,że poda Ci swój numer mieszkania ?
wegoR napisał(a):
Freediver napisał(a):widzę jakiś lokals się zalogował, możesz bardziej sprecyzować skąd żeś pochodzisz?
Nie sądzisz chyba ,że poda Ci swój numer mieszkania ?

nie
Jurek S napisał(a):my tu wszyscy jeździmy rekreacyjnie
Big Grin
O witam. Ja kolegę kojarzę z osiedla, na którym kiedyś mieszkałem.
Dla kolegi Freediver mogę sprecyzować że z Czechowa Północnego :-P
Do zobaczenia na ustawce Big Grin
bikerchibo napisał(a):... w wakacje śmigam nad ukochane i rodzinne pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie...
na jakiej ulicy kolega mieszka to mnie nie interesuje, lecz usiłuje sie dowiedzieć gdzie on na wakacje śmiga bo tak się składa ze poj. łęczyńsko-włodawskie to rejony z których i ja pochodzę