Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tajna Męska Ustawka 19.00 LKJ 8.06
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ogłaszam Pierwszą (chyba) Męską Tajną Ustawkę :mrgreen:
O 19.00 pod LKJ. Kierunek zalew.
Tempo totalny lajcik. Jazda dla przyjemności, nie aby się spocić. Jak ktoś będzie chciał przycisnąć nie będę zatrzymywał.
będęSmile
hej :mrgreen:
każdy kierunek ale NIE zalew i NIE wzdłuż rzeki !!!!
przez ostanie 3 dni o zbliżonej porze jeździłem i nie da się jechać :evil: :evil: -meszki,muszki,meszki,komary i diabeł wie co jeszcze - naprawdę,nie żartuję
Pozdrawiam
Mariusz
PS. wczoraj po 21 wracałem od strony Kozłówki i nie dało się jechać wzdłuż Bystrzycy,wcześniej zresztą też :evil: :evil:
Kierunek można zmienić, na miejscu się ustali :-D
jednak niestety mnie nie bedzie z powodu braku kluczy do piwnicy, brejdak zabral chyba mu krzywde zrobie;/ sory do nastepnego razu;/
nirfAn napisał(a):jednak niestety mnie nie bedzie z powodu braku kluczy do piwnicy, brejdak zabral chyba mu krzywde zrobie;/ sory do nastepnego razu;/
-następnym razem,to ktoś zrobi Ci krzywdę za pisanie tzw."postów z dupy" :evil: :evil:
była o tym już mowa,a właściwie milion słów już napisano aby takie posty jak :
-śmierć fretki,
- zawał chomika
- zatrucie norki
- biegunka nutrii
które są powodem absencji na ustawce - NIE pisać, do tego też zalicza się :
- brak klucza
oraz 1000 i jeden innych bzdur,które nikogo nie interesują
Pozdrawiam
Mariusz
PS. do tego jest inny dział założony przez Jurka
Moim zdaniem to nie był post z dupy. Gość chce jechać, wypadła sprawa losowa to pisze, żeby nie było że na niego będą czekać. A, że pierdoła i nie pamiętał o tym, żeby mieć te klucze to już inna sprawa Wink
@Mariusz-Neways nie bulwersuj sie tak, jestem prawdomówny, naprawde tak sie stalo a nie inaczej, przed nastepna ustawka sprawdze 10 razy czy wszystko mam przed napisaniem postu Smile kazdemu moze sie zdarzyc...

EDIT:znam ten dzial, zajrzalem tam raz, zal... oczy... sciskaTongue

BADEVIL

Fakt ale czemu nie skorzystał z przycisku EDYTUJ :?: Idea :!:

Przekopywanie się przez tony jak to Mariusz ocenił "Postów z dupy" jest męczące.

Może jakiś moderator z prawdziwego zdarzenia wziął by się za to forum :?:
Bo pod jego postem były inne, więc mógł to zrobić. Nie każdy 10x czyta wszystkie posty od nowa i wchodzi w temat ustawki jak nikt nic nowego w nim nie pisał. Wszystko jest ok i nie ma co kminić, dobry chłopak był...

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2