Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Przełożone.. Stary most na Bystrzycy Kalinowszczyzna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
To wyjazd z tych gdzie szczególnie nie będziemy szukać dobrych dróg, ale ciekawych :-D . Ale ponieważ gdzieś nas musi ponieść to przewiduję, że poniesie nas poprzez rzadko jeżdżony odcinek doliny Ciemięgi w wąwozy Snopkowskie. Powrócimy przez Jastków, Kozubszczyznę, Węglinek. Dystans nie powinien przekroczyć 70km.
He he. Pewnie znowu szykuje się mega ustawka :-)

BADEVIL

niunia2101:

Jurek S napisał(a):To wyjazd z tych gdzie szczególnie nie będziemy szukać dobrych dróg, ale ciekawych :-D .

Czytanie ze zrozumieniem ...
Czy w planie jest odprowadzenie grupy 500/24?
To jest ten most po lewej stronie jak jedziemy od Dworku Grafa do Leclerc'a za rondem? Już zmieniam plany na sobotę, żeby wybrać się na wyjazd i głupio byłoby pomylić mosty jeśli jest ich więcej Smile.
Chętnie się dołączę z kolegą do wyprawy, tym bardziej że trasa w terenie :-D
And to mniej więcej tutaj:
[Obrazek: ustawkastarymmostbystrz.th.jpg]
To dokładnie tam gdzie myślałem - dzięki Seb.
Postaram się być i jeszcze kogoś zachęcić do tego wyjazdu. Nie wiem tylko czy jazdy mi nie wypadną tego dnia. W razie czego będę odwoływał edytując posta (żeby nikt się nie czepiał). Jeszcze muszę się zorientować, który to most Smile Ale z pewnego wątku na forum wygląda na to, że jest to most położony przy Dworku Grafa.
Jak już było powiedziane w tym wątku co do edytowania postów:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=2251

Ja, szczerze mówiąc, na pewno nie zobaczę jak ktoś edytował posta, bo rzadko czytam ten sam wątek 15 razy od początku do końca.
Czytam raczej nowe posty tylko, więc raczej spokojnie możesz pisać kilka postów w tym samym temacie :-) byle nie kilka swoich po rząd... Wtedy należy edytować lub usunąć starego i napisać nowego.
Stron: 1 2