Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.06, godz. 11.30, Plac Zamkowy Ustawka na odprowadzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam na ustawkę na odprowadzenie Maratonu 500. Pojedziemy z nimi do Ciecierzyna i zrobimy sobie rekreację tak ok 3-4godz.

haladinho

...
Ile mniej więcej km? Bo w piątek planuję trochę pokręcić i nie wiem czy moje 4 litery wytrzymająSmile
erykko napisał(a):Ile mniej więcej km? Bo w piątek planuję trochę pokręcić i nie wiem czy moje 4 litery wytrzymająSmile

Może wyjedziemy Paniom z Kozłówki na spotkanie, a może trzeba będzie je szukac gdzieś po lasach, ale tak czy inaczej nie sądzę, żeby było więcej niż 50-60km.
Jurek S napisał(a):Może wyjedziemy Paniom z Kozłówki na spotkanie, a może trzeba będzie je szukac gdzieś po lasach...

A mi się wydawało że Panie jadą 13 do Kozłówki, czyżby szykowała się mega długa ustawka z Jurkiem? Konkurencja dla maratonu :?: :?: :mrgreen:
moze i bym sie potoczył

a z ciekawosci jakie tempo xD
piotrekgp napisał(a):
Jurek S napisał(a):Może wyjedziemy Paniom z Kozłówki na spotkanie, a może trzeba będzie je szukac gdzieś po lasach...

A mi się wydawało że Panie jadą 13 do Kozłówki, czyżby szykowała się mega długa ustawka z Jurkiem? Konkurencja dla maratonu :?: :?: :mrgreen:

Ups, :-> Aż tak długo nie bedziemy krążyć po lasach. Rzeczywiście Panie jadą 13 a my 12 :-(
Jurek S napisał(a):Zapraszam na ustawkę na odprowadzenie Maratonu 500. Pojedziemy z nimi do Ciecierzyna i zrobimy sobie rekreację tak ok 3-4godz.

Witam. Przyjadę do Lublina w sobotę 12.06 z chęcią pośmigania na rowerze. Napiszcie co planujecie. Czy będzie to szosa czy teren.

Sławek z Konina
Chciałem nieśmiało zauważyć, że dział ma w opisie:
"Umawianie się na wycieczki w spokojnym tempie"
Planowana średnia na początku to OIMW 30 km/h ..także rekreacja pełną gębą ;-)
kenubi napisał(a):Chciałem nieśmiało zauważyć, że dział ma w opisie:
"Umawianie się na wycieczki w spokojnym tempie"
Planowana średnia na początku to OIMW 30 km/h ..także rekreacja pełną gębą ;-)

Od świateł do swiateł ich dogonimy :-D . A tak na poważnie, w zeszłym roku jakoś udało się dojechac do Ciecierzyna. Być moze teraz dojedziemy tylko do ul. Związkowej. Trasa oczywiscie mieszana z duzą ilościa terenu. Ustalimy sobie na miejscu
Stron: 1 2