Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Festyn PASJE LUDZI POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH 27 czerwca 2010.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponieważ do Stowarzyszenia docierają takie informacje przekazuję je równiez tutaj.
27 czerwca 2010 r. ma się odbyć festn jak w tytule. Organizatorzy pomyśleli sobie, że jednym z elementów może być rajd rowerowy. Rajd to duza nazwa bo to będzie przejazd przez miasto zakończony posadzeniem dębu przez uczestników rajdu. Godzina rozpoczęcia jak na niedzielę jest, jak to niektórzy mówią masakryczna - 7.30. Więcej szczegółów o festynie na załączonym plakacie.
"zakup cementu dla powodzian.wiele innych atrakcji" - bez komentarza Wink trochę nie podoba mi się ten plakacik - widzimy wyraźnie "apolityczny",a kilka tygodni temu roboczy plan tej imprezy wciskał mi pan bardzo politycznie ukierunkowany, mówiąc tonem rozkazującym abym przekazał to innym rowerzystom i stowarzyszeniu.trochę mi to śmierdzi, ale wolna wola Smileedyta do Grześka: to na bank ten sam upierdliwy koleś.samą swoją postawą zniechęcił mnie od razu."ja każę, a ty masz się słuchać".burak jeden.
Nom, śmierdzi i to bardzo. Organizator nagabywał mnie kiedyś przed Masą Krytyczną, żebym koniecznie wciągnął w to Stowarzyszenie i zorganizował ludzi na rajd. Później ciągle wysyłał emaile. Gdy odpisałem mu, że nie jestem zainteresowany i proszę o wykreślenie mnie z listy mailingowej (wiadomość była wysyłana do wszystkich, bez ukrywania adresów odbiorców) odpisał mi, że nie jestem prawdziwym patriotą skoro nie interesuję się jego imprezą. Żenada.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
I trzeba dodać, że ten dąb sadzany na koniec rajdu rowerowego ma być 'katyński'.
Rajd na trasie: Kościół Świętego Mikołaja "Czwartek" - Centrum Jana Pawła II
Rozbawiło mnie to zestawienie apolitycznego pikniku z sadzeniem katyńskiego dębu. ;-) Kilka dni temu już jeden dąb sadzili. Lipa z niego wyszła a nie dąb. ;-)

maYkel

Ee tam, czepiacie się. Katyń to historia a nie polityka.
Ja tam chcę zobaczyć rzymskich legionistów! :lol:
Jak wstanę to pojadę. Mnie akurat ten patronat odstrasza i rzeczywiście nie wyglada to apolitycznie. Ale zgadzam się, że Katyń to sprawa zw wszech miar historyczna.
A co do dębu, który stał się lipą to wolę juz to niz wychodzenie z NATO czy wydobywanie gazu łupkowego metodą odkrywkową.

BADEVIL

maYkel napisał(a):a tam chcę zobaczyć rzymskich legionistów!

OoOoOo też chętnie to zobaczę i bitwę szachową, reszta dość mało interesujaca tak jak juz większość wspomniała ten festyn ocieka politycznymi aspektami.