Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lekka irytacja Anią J
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak czas temu pewna użytkowniczka naszego forum zwana Anią J założyła wątek o paintballu (niedawno Seb założył też taki temat ale już z konkretną propozycją terminu).
Ponieważ chętnie wezmę w czymś takim udział a Ania J zaproponowała termin lipcowy to ją grzecznie poprosiłam żeby w końcu określiła termin. Dzisiaj chciałam sprawdzić czy Szanowna Ania J się już jakoś określiła a tu co widzę a właściwie czego nie widzę - wątku nie ma.
To ja się grzecznie pytam po jaką cholerę zakładać wątek, narobić ludziom smaku a później go usunąć?
PS. Mogłam wysłać priva ale myślę że wszyscy co się tam odezwali są ciekawi co się stało z tym wątkiem.
hej wszystkim :mrgreen: /a w szczególności Autorce posta/
może trochę nie na temat /bo sam nie wiem co się stało z postem Ani J. Confusedhock: Confusedhock: /
a co do imprezy integracyjnej czy jak tam ją zwał - widziałem,że jest duża reklama w Prawiednikach /przy samym łowisku / gdzie można zorganizować m.in. paint-balla,pojeździć quadem, itp. - może porównać ceny te,które są w wątku Seba z tym co oferują w Prawiednikach ??
jeszcze raz przepraszam,że nie do końca w temacie
Pozdrawiam
Mariusz
Ja też byłbym chętny ale to wszystko kwestia terminu, mi też lipiec bardziej by pasował.
Podejrzewam, że się rozmyśliła z organizowania (bo chyba nikt wątku nie wykasował).

Z drugiej strony Ania J sama chyba wątku nie mogłaby wykasować całego. To jest tylko kwestią Adminów. Czyżby kolejny skandal dotyczący postów?

Wydaje mi się, że tam ktoś (chyba wanderer) pisał o tym że ma jakieś znajomości i może mógłby załatwić taniej (to w kwestii posta Mariusza)
marecky napisał(a):Z drugiej strony Ania J sama chyba wątku nie mogłaby wykasować całego. To jest tylko kwestią Adminów.
No i tu jest jakiś myk bo adminowie niczego nie usuwali.

Ja rozumiem że można zrezygnować ale po jaką cholerę usuwać wątek.
A ja bym proponował ustalić, czy jest możliwe zlikwidowanie całego wątku przez jego założyciela :-) . Mi osobiście wydaje się, że nie... ale być może jestem po prostu niepełnosprytny w tym temacie :-P .
Jest natomiast możliwe ustawienie terminu ważności wątku, co mogła zrobić Ania J., być może nie chcąc aby temat wisiał i zaśmiecał zbyt długo forum - a zdaje się, że tu i ówdzie pojawiły się jakieś nieśmiałe sugestie, że ona to właśnie regularnie czyni :mrgreen: .
Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Przeczytajcie sobie np. teraz temat o wyborze rowerów założony przez Thorię. Jak nowy użytkownik ma przeszukiwać forum i korzystać z jego informacji jak tematy są nielogiczne, bo ktoś nie chciał mieć nabitych 1000 postów, a woli mieć 33. Ja tego nie rozumiem - co to za usuwanie postów? I od usuwania postów powinni być tylko i wyłącznie admini i z SENSEM to robić. To samo z ważnością postów - proszę zablokujcie tą możliwość.
pozwolę sobie wtrącić jeszcze 3 grosze :mrgreen:
po przeczytaniu wpisu Sylwii - Ania sama przyznała w jednym z wątków,że "nastawia" swoje wpisy na 24h i potem same "znikają" - być może to samo zrobiła z wątkiem /wpisem o paint - ballu - rozpędziła i nastawiła na usunięcie .....
PS. szkoda,że Grażynka tu nie jest adminem - Ona by się z nikim w tańcu nie macała i szybko zaprowadziła porządek :mrgreen: :mrgreen:
czuję się wywołana do tablicy Smile krzyczeliście to teraz już się czasem sama na tym łapię, że odruchowo zaznaczam określony czas dla posta-jak wyłapię to odznaczam. jeśli nikt z jakiegoś powodu nie wykasował-to może było właśnie tak jak napisałam. przeniesiony chyba raczej też nie został nigdzie - a przynajmniej ja nie znalazłam.
Ania J. napisał(a):krzyczeliście to teraz już sie czasem sama na tym łapię, że odruchowo zaznaczam określony czas dla posta-jak wyłapię to odznaczam
To bardzo inteligentne posunięcie. Jaka taktyka - można trzepać posty ile wlezie a na koncie i tak jest ich niewiele.
Proponuje jeszcze tak robić przy ustawkach, ustawiać wątki na czas ale wtedy będzie śmiesznie - jest ustawka i już jej nie ma, będzie ubaw po pachy.

maYkel

Niech admin tą opcję wyłączy jak wam przeszkadza i tyle.
Na tym forum raczej mało przydatna - niech się tworzy jakieś archiwum.
Stron: 1 2 3