Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.06.2010 Godz.17.30 zalew bez napinki(lajtowo)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatnio za mało czasu dałem to może teraz wystarcz żeby ktoś się zapisał na ustawkę . Jak ktoś się wybiera to pisać.Jak komuś godzina nie pasuje to proszę podać propozycje na godzinę to może zmienimy.
Hmmm nie bijcie modzi, ale muszę to napisać: szesnasta na tygodniu to moim skromnym niezbyt dobry pomysł. Bierz pod uwagę, że ludzie pracują/studiują i nie każdy da radę doturlać się do LKJ nawet jeśli kończy o 15.
No to o której mam robić ustawki?
O 18:00 najlepsza pora - jak zmienimy godzinę będę
Będę na 16. Rozumiem, że skoro nie podałeś, to spotykamy się pod LKJ? Faktycznie ludzie pracują więc może przesunąć o te 30 - 45 min.? Decyzję pozostawiam autorowi. pzdr
No to może 17.00
kp 104 pasuje tobie?

Zapomniałem dodać: Ustawka pod LKJ
mała uwaga techniczna - zmień też godzinę w tytule - bo będzie zamieszanie :mrgreen:
a co do pytania - o której robić ustawkę - tak jak Ci pasuje ale nie zawsze będzie frekwencja ze względu na inne obowiązki,o których już wspomnieli inni - praca,studia,itp...
Pozdrawiam
Ja proponuje 17:30 oczywiście pod LKJ
Niestety praca do 16 i dotarcie do domu w Konopnicy i dojazd na miejsce zajmuje trochę ale będę :lol:
No to 17.30 pod LKJ.Specjalnie dla kp104
Myślę,ze wszystkim pasuje.Robię ustawkę tak żeby każdy był zadowolony i każdy pojechał, dlatego zmieniam godziny.
Stron: 1 2