Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
NOCLEGI

w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lisznej (adres: Liszna 27A) jest możliwość nocowania. Cena 10 zł od osoby. Trzeba mieć jednak ze sobą własny śpiwór
Zarezerwowałem dla Uczestników Rajdu 20 noclegów (z czego 6 już zostało "zarezerwowanych" przez Forumowiczów). Całe schronisko pomieści 29 osób. Jak ustaliłem, tłoku się tam nie spodziewają, więc raczej wszyscy zainteresowani (do limitu 29 osób) się zmieszczą. Nie ma potrzeby rezerwowania tych noclegów.

Do Schroniska w Lisznej nie dzwońcie. Informacje o zainteresowaniu noclegiem przekazujcie, proszę, do mnie.

NIE MA natomiast miejsc w schronisku na noc piątek/sobota (25/26 czerwca). całe schronisko jest zarezerwowane dla jakiejś wycieczki zagranicznej. Dlatego osoby zainteresowane nocowaniem z piątku na sobotę muszą poszukać sobie noclegów w agroturystyce. Informacje: www.buzanie.pl, www.domkiwkodniu.nadbugiem.pl.

pzdr.
Z uwagi na wielkie, jak na studencką kieszeń, koszty busa (przy 10 osobach, które są na niego chętne), rezygnuję. Jeśli załaduję rower do auta, to będę na rajdzie, jeśli nie, to nie będę.

haladinho

...
no z busa to na pewno nic nie będzie.. jeśli ktoś ma jakieś możliwości transportowe - samochodowe - piszcie..
No to z busa nic nie będzie widzę...
Trudno załatwię sobie jakiś transport.
Ja też odpadam z busa - opcja sobota powrót. Pojadę zapewne....jeszcze nie wiem jak. Mogę zabrać 4 osoby swoim autem ale nie mam bagażnika na rowery ani haka na przyczepkę.
No to jak busa nie będzie to ja pewnie samochód jakoś skombinuję.
Nie mam bagażnika na rower więc albo biorę osoby (4szt) albo rowery (3szt)
Powrót tylko i wyłącznie w sobotę
Ja mam jeszcze jedno miejsce + rower.
Seb napisał(a):No to jak busa nie będzie to ja pewnie samochód jakoś skombinuję.
Nie mam bagażnika na rower więc albo biorę osoby (4szt) albo rowery (3szt)
Powrót tylko i wyłącznie w sobotę

Seb, czy w takim razie mogę podrzucić Ci rower swój? Ja nie mam szans na zmieszczenie rowerów, ale ludzi jak najbardziej
też mnie interesuje powrót w tylko i wyłącznie w sobotę :-)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sob%C3%B3tki - szykujecie się na wicie wianków? :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13