Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: II Nadbużański Rajd Rowerowy [Sławatycze, 26.06.2010]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Dzień dobry Smile

Noclegi raz jeszcze: kwestię schroniska mam obgadaną. nie trzeba nigdzie dzwonić, nic rezerwować, kto będzie chciał nocować w schronisku w Lisznej, ten nocuje. Należy tylko koniecznie mieć WŁASNY ŚPIWÓR. Wszelkie pytania w tej kwestii należy kierować do mnie. Tak umówiłem się z władzami gminy, które schroniskiem zarządzają. Na miejscu będzie jedynie pani, która będzie doglądała wszystkiego, co się ze schroniskiem wiąże.

Druga rzecz (czysto informacyjnie): dzisiaj, po godzinie 15.45, w RADIO LUBLIN, Pan Piotr Wróblewski zaprosi na Nadbużański Rajd Rowerowy. A właściwie... to ja zaproszę. Właśnie nagrałem telefonicznie takie zaproszenie do wyemitowania na antenie.
W związku z tym, że już kilka osób kontaktowało się za mną w sprawie transportu, informuję, że mam już komplet.
hej
powtarzam info z wczoraj:
mam busa z ew. przyczepką, bus jest znajomego więc podejrzewam, że koszty nie wyjdą wielkie, zbieram listę chętnych
Hej. Ciągle oferuję miejsce dla pasażera i 'rowera' - wyjazd i powrót nad Bug w ten sam dzień, czyli w sobotę 26-06.
Z przyczyn zdrowotnych (tym razem rzuciło mi się na uszy - nie, to nie po wczorajszym) jestem zmuszona do rezygnacji z Rajdu. Przepraszam za zamieszanie.
PS. Z naszym Tercetem Egzotycznym czyli Pauliną i Krzyśkiem to trochę jak z muszkieterami czyli jeden za wszystkich wszyscy za jednego czyli oni również nie jadą.
Trochę wynikło zamieszania logistycznego Wink

Efekt jest taki że w tej chwili mam w samochodzie wolne miejsce dla jeden osoby z rowerem, lub też mogę wziąć 3 rowery.

Wyjeżdżam i wracam w sobotę.
okazało się, że grupa, która miała zajmować schronisko w Lisznej w nocy z piątku na sobotę, odwołała swój przyjazd. zatem w schronisku są jednak wolne miejsca. jeśli więc ktoś się zdecyduje przyjechać w piątek - może nocować w schronisku.

zachęcam wszystkich, którzy wybierają się na rajd, a jeszcze się nie zapisali on-line, do zrobienia tego. zapisy tą drogą będą zamknięte jutro, ok. godziny 15.00. później będzie można się zapisać już tylko tuż przed rajdem, od godziny 12.00, w Lisznej.

P.S. Orientacyjny program imprezy jest na stronie głównej rajdu.
było fajnie tylko szkoda ze tak krótko Smile
Ja również, jak kolega wyżej, dziękuje za fajną imprezę :-) A szczególne podziękowania chyba należą się Mindexowi za tak dobre przygotowanie i zorganizowanie całej imprezy. Fajnie było spotkać wreszcie na raz tyle znajomych twarzy i się wspólnie pośmiać. Dzięki Krzychu i dzięki Wam ;-)
Piękna wycieczka. Dzięki organizatorowi za dobrze poprowadzoną trasę, choć czasami trzeba było poprowadzić rowerek (piasek) to całość doskonale pomyślana, choć niektórzy chyba nie do końca potrafili się odnaleźć na rajdzie i zrobili wyścigi.....ale rozumiem śpieszyli się do kiełbasy :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13