Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.06.2010, godz.10.30, Real(CZechów) PIKNIK W NASUTOWIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dla tych, którzy nie wybierają się na Rajd Nadbużański albo dla tych, którzy już wrócą..
Będzie to piknik rodzinny przyjaciół i współpracowników Europejskiego Domu Spotkań - Fundacji Nowy Staw. Jako, że RL rozpoczął współpracę z tą organizacją przy okazji Pikniku Europejskiego - Prezes fundacji zaprasza wszystkich chętnych rowerzystów do udziału w tej imprezie :-D

Jako, że to niedziela - piknik rozpoczyna się Msza świętą; potem jedzonko: specjały kuchni nasutowskiej, kiełbaski, pieczone prosię :mrgreen: ; zabawy i gry dla dzieci, przejażdzki bryczkami, siatka i wiele innych atrakcji... ;-)

W imieniu Prezesa - zapraszam :-> i proszę o info kto zamierza przybyć na tą ustawkę, co by uprzedzić kuchnię.. :-P
Zgłaszam się :-D
Oczywiście, że się zjawię.
Ja się zjawie. Możliwe na nowym rowerze :mrgreen:
No to jak Ifson jedzie to ja tez.
A jest może już wyznaczona trasa? Chodzi mi czy będziemy jechac szosą, terenem czy przez pole jak na ostatnim pikniku? :mrgreen:
Ifson napisał(a):A jest może już wyznaczona trasa? Chodzi mi czy będziemy jechac szosą, terenem czy przez pole jak na ostatnim pikniku? :mrgreen:

Przyznasz, że jazda przez pole dostarcza wielu wrażeń.
A co do trasy, coś wymyślimy. Confusedhock:
Jurek S napisał(a):Przyznasz, że jazda przez pole dostarcza wielu wrażeń.
A co do trasy, coś wymyślimy. Confusedhock:

Tak, nawet przy małej prędkości podróż była za*****ta :mrgreen:
Fajnie by było aby podróż do " naSutowa" :mrgreen: była bardzo podobna do ostatniej.


http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm
Ja myślę że jedziemy nie zależnie od pogody.
A na którą powrót planowany??


Edit: Jak na tą godzinę to raczej jadę.
nieplanowany jak na razie ;-) najpewniej przed nocą..
Tak może jakoś koło 17/18.. zobaczy się na miejscu..
Stron: 1 2 3 4 5 6