Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.06, Plac Litewski - Masa Krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
niunia2101 napisał(a):http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,8...gn=1078269

Podchwycili pomysł MK Smile


No nieźle. Hmm jeżeli ma trwac do 13 ten " Protest Taksówkarzy " to obawiam się że nie utylizują ruchu do 18. Undecided
Trochę późno, ale dołączam do akcji promowania MK z własnym bannerkiem w rozmiarach pasujących np do bloga:

[Obrazek: masa.png]

Jeśli ktoś chętny, to brać, nie pytać. Creative Commons-Attribution-ShareAlike 3.0 PL Smile
Harkonnen2, stary nieźle! :mrgreen:
Powysyłam kolegom rowerzystom :mrgreen:
trasa orginalna, jeśli chodzi o Nadbystrzycką to miesiąc temu też były obawy że będą korki a udało się bez problemu
Ifson napisał(a):Harkonnen2, stary nieźle! :mrgreen:
Powysyłam kolegom rowerzystom :mrgreen:

Dzięki, mój rower stanie się sławny Big Grin

To jeszcze dorzucę wersję comiesięczną (rozpiera mnię pozytywna energia i miałem chwilę w pracy, to zrobiłem Tongue) Jakby co, to jak poprzednio CC-BY-SA 3.0 PL, jak się podoba, to brać Smile
W końcu przejazd przez Czuby ;-) .
A żeby było głośniej proponuję osobom, dla których 3 złote to nie majątek zakupić w sklepie przy ul. Godebskiego (na przeciwko baru "Kredens") trąbki rowerowe Tongue Ja już kupiłam Big Grin
Ee, lepiej vuvuzele ;-)
erykko napisał(a):Obrazek
Trasa może już jest, ale może jednak zmienimy trasę właśnie na Bronowice i Krańcową (to ta ulica na zdjęciu jakby ktoś nie wiedział)!
I proszę zabrać gwizdki i dzwonki! Bez tego nie jedziemy!
a ja tak troche OT, po co strajkuja taksowkarze? przeciw czemu?


i juz nie OT- jesli beda korki, to pokazemy przewage 2 kolek nad 4ema i przejedziemy miedzy nimi ;]
Stron: 1 2 3 4 5 6