Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: JaxaMount-ActiveCoomax-koszulka-very good :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak, sobie pomyślałem, piorąc po nocy po raz setny koszulkę, że chyba przyszedł czas pochwalić produkt:
http://www.jaxa.com.pl/index.php?pid=8&idp=13

Po trzech latach używania kilku koszulek ta pozostaje NR 1 w moim wyborze.

Miałem co prawda przygodę z nią - szybko odpruł się prawy rękaw ale po dwóch reklamacjach (1-naprawa, 2-zakwestionowanie naprawy) okazało się, że koszulka po naprawie ciągle służy i się sprawdza (a pocę się straszliwie). Bezpośrednio na reklamację reagował chyba sam właściciel firmy i muszę przyznać, że dba o markę i dobre imię.

Natomiast koszulka "Tori" (z jaxa), którą dostałem jako rekompensatę (OBOK NAPRAWIONEJ) jest już "przeciętna" i mało używana (za ciepła,nieprzepuszczalna,krępująca).

Tak więc chciałem "po latach" spłacić dług wobec tak rzetelnej firmy i produktu Jaxa Mount Active Cool EX i przyznać,że produkt jest wart swojej ceny i polecam.
Co prawda wtedy kosztowała mnie ok. 70 zł (zamawiałem na ich stronie mimo braku zakładki "sklep" (przez formularz kontaktowy) ale myślę o zakupie kolejnej, bo mi "cycków" nie obciera i jest przyjemna w dotyku jak żadna inna.
Też mogę pochwalić tą koszulkę. Mam dwie takie, nie chwaląc się ;-) i jedną 4lata...poza zmechaceniem nic jej nie dolega. Ogólnie dobry zakup. Polecić mogę jeszcze koszulkę również polskiej firmy HAUER..która nie mechaci się tak, i jest antybakteryjna i minimalnie tańsza.